План заходів місячника

художньо-естетичного виховання

№п/пНазва заходуТермінвиконанняВідповідальний
1Виставка дитячого малюнку02.02.- 21.02.Вчитель малюванняПономаренко Т.В.
2Обласний конкурс малюнків «Охорона праці»До 05.02Вчитель малюванняПономаренко Т.В.
3Профорієнтація:День відкритих дверей Економіко – правовий коледж05.02Класний керівник Куца І.І.
4Обласна конкурс –виставка «Пригоди веселого кота»До 10.02Вчитель малюванняПономаренко Т.В.,Керівник гуртка Очеретяна, «Тістопластика»
5Збір – привал для молодших школярів «Лікар Нехворайко»2-Б клас11.02Вчитель початкових класівСтадник М.Є., педагог – організатор, керівник гуртка Сідько А.О.
6Міський конкурс «Знавці міста Херсона»Окремий графікВчитель історії Очеретяна Н.О.
7Міський етап обласного фестивалю виконавчої майстерності «Поетичний камертон Ліни КостенкоОкремий графікВчителі української мови.Педагог - організатор
8Конкурс – виставка дитячої творчості „З любов’ю у серці”13.02-14.02.Вчитель малюванняПономаренко Т.В.,Керівник гуртка Очеретяна, «Тістопластика»
9Інформаційні хвилинки на уроках історії присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав для учнів 5-9 класів13-14.02Вчитель історії Очеретяна Н.О.
10Міські змагання зі стрільби з пневматичної зброї17.02Заявку надати до 05.02Керівник гуртка Сідько А.О., члени УС.
11І етап міського фестивалю дитячих хореографічних колективів «Таврійське розмаїття»18.02.Заявку надати до 05.02Керівник гуртка Дьячишина Т.В.
12Конкурс стіннівок «Залучаємось до прекрасного»18.02-19.02Члени УС, педагог-організатор.
13П’ятихвилинка гра –мандрівка «Надзвичайна подорож музичною країною»Протягом місячникаВчитель музики Першанова А.С.
14Виховна година присвячена вшануванню пам’ять полеглих Героїв Небесної сотні.20.02Класні керівник 5-9 класів.
15Оформлення інформаційного куточка «Герої не вмирають»20.02Керівник гуртка, вчитель історії Очеретяна Н.О., члени УС.
16Літературна виставка присвячена вшануванню пам’ять полеглих Героїв Небесної сотні.20.02БібліотекарСита В.Р.
17Міжнародний день рідної мови21.02Вчителі української мови та літератури
18Міська інтелектуальна гра «Ерудит – молодша ліга» 2-4 класи24.02Заявку надати до 15.02Вчитель початкових класівКомогорцева Т.М.
19Міський етап Спартакіади з шахів для 1-4 класів27-28.02Заявку надати 15.02Вчитель фізичного вихованняГоробець Ю.С.
20Міський зональний екологічний конкурс - гра«Думай локально. Думай глобально»До 14.02Гуляєв Ю.А., члени учнівського самоврядування
21Міський етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»17.02Заявку надати до 31.01Вчитель біології Гуляєв Ю.А., члени учнівського самоврядування
22Міський етап обласної акції «Допоможемо зимуючим птахам»До 20.02Вчитель біології Гуляєв Ю.А., члени учнівського самоврядування
23Міський етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»До 24.02Вчитель біології Гуляєв Ю.А., члени учнівського самоврядування
24Міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея»До 24.02Вчитель малюванняПономаренко Т.В.,вчитель біології Гуляєв Ю.А.
25Міський етап обласного конкурсу авторів віршованої поезії «Поетичний вернісаж»За окремим графікомВчителі української мови.Педагог - організатор
26Конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Твори. Вигадуй. Пробуй»лютийУчнівське самоврядуванняПедагог- організатор
27Відвідування Херсонського краєзнавчого музеюПротягом місяцяКласні керівники
Місячник здорового способу життя (листопад - 2019)
№ п/п З м і с т Термін Відповідальний Відмітка про виконання
Художньо-естетичне виховання
1 Міський етап обласного конкурсу художнього читання «Наша земля- Україна» 06.11.2019 Вчителі української мови, класоводи 1-4 класів
2 Міська виставка –конкурс образотворчого мистецтва дітей з обмеженими можливостями «Осінній вернісаж - 2019» До 18.11 Пономаренко Т.В.
3 І етап міського конкурс образотворчого мистецтва «Барви рідного міста» До 06.-07.11 Пономаренко Т.В.
4 Міський конкурс «Альтернативна ялинка» Пономаренко Т.В.
5 Конкурс малюнків «Космічі фантазії» До 27.11 Пономаренко Т.В. Очеретяна Н.О. Класні керівники 1-4 класів
6 Міський фестиваль дитячої творчості «Острів Різдва» Листопад- січень Сідько А.О. Першанова А.С.
7 Міський дитячий фестиваль естрадної пісні «Кришталеві нотки» листопад Першанова А.С.
8 Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» До 06. 12. Пономаренко Т.В.
Формування здорового способу життя
9 Випуск бюлетенів для школярів «Туберкульзу Ні», «Профілактика гепатиту С» листопад Пед.-організатор, учнівське самоврядування
10 Зустріч з наркологом міста листопад ЗДНВР медсестра
11 Анкетування учнів 5-11 класів по здоровому способу життя листопад Класні керівники, психолог
12 Веселі старти 4-А, 4-Б класи листопад Вч.фізкультури
13 Тематичний захід «Твоє здоров`я – в твоїх руках» листопад Куца І.І., вчитель основ здоров’я
14 Зустріч із спеціалістами клініки «Дружня до молоді» листопад ЗДВР
15 День толерантності 16.11 Класні керівники, психолог школи
16 Конкурс на кращу фізкультхвилинку листопад Учнівське самоврядування класні керівники, вчитель фізичного виховання
17 Виступ агітбригад на конкурсі «Пожежний експрес» листопад Педагог-організатор
18 Перегляд фільму «Алкоголь – ворог» 23.11 Куца І.І.
19 Міські змагання з волейболу листопад Горобець Ю.С.
Урок-тренінг «Підлітки і ВІЛ-інфікування»(8-9кл.) Куца І.І.
Національне виховання
20 День української писемності та мови 19.11. Вч. укр..мови
Школа безпеки
21 Всеукраїнська дитячо- юнацька патріотична гра «Сокіл» («Джура»)»Рятівник» листопад Керівник гуртка Сідько А.О.
Туристсько-краєзнавчий напрямок
22 Міський етап чемпіонату України зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді листопад ЗДВР, керівник гуртка
Клуб «Лідер», учнівське самоврядування
23 І етап обласного огляду – конкурсу на кращу роботу волонтерських Центрів Учнівське самоврядування комісія милосердя Педагог-організатор
24 Конкурс міні- агітбригад 2-3 класів «Абетка здоров’я – 2019» 20.11 Учнівське самоврядування(Комісія по роботі з молодшими школярами)
25 Творча гра органів самоврядування «Твори, вигадуй, пробуй!» 29.11 Учнівське самоврядування Педагог-організатор
26 Традиційні благодійні операції «Милосердя» та «Яблучко» по збору канцелярських товарів та фруктів для дітей з обмеженими можливостями та вихованців міського притулку для неповнолітніх Протягом місяця Учнівське самоврядування, педагог-організатор

План

проведення виховних заходів
під час осінніх канікул 2019-2020 н.р.

по Антонівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 Херсонської міської ради

Робота гуртків та секцій
№ п/п Назва гуртка, клубу, секції Розклад роботи (день та час проведення) ПІБ керівника гуртка Від якого позашкільного навчального закладу (при наявності таких гуртків)
1 Спортивні ігри (теніс) Четвер 10.00- 11.30. Гаврильченко О.А.
2 Початкове технічне моделювання Четвер 10.00.- 11.30. Пономаренко Т.В.
3 «Особиста безпека. Гідність» П`ятниця 10.00.- 10.45. Очеретяна Н.О.
4 Хореографічний гурток «Грація» Понеділок 13.30.-15.00 Середа 13.45.-15.15. Дьячишина Т.В.
5 «Тістопластика» Середа 10.00.- 10.45. Вівторок 10.00.- 10.45. Очеретяна Н.О.
6 «Срібні дзвони» Понеділок 12.00.- 13.30 Першанова А.С.
7 «Юні краєзнавці» Понеділок 12.00.-12.45. Очеретяна Н.О.
8 Спортивні ігри «Волейбол» П`ятниця 10.00.- 11.30. Горобець Ю.С.
9 Військово- патріотичний клуб Четвер 10.00.-10.45. Сідько А.О.

Шкільні виховні заходи
№п/п Назва заходу Клас Дата проведення Відповідальний
1. Перегляд мультфільму (ТРЦ «Фабрика») 6 30.10. Голобородько О.Г.
2. Літературне чаювання 4-6 класи 29.10. 30.10. Сита В.Р.
3. Участь у міському етапі обласного конкурсу учнівської молоді з користування персональним комп`ютером 9 26.10 Лузгіна О.Є.

Ж О В Т Е Н Ь - 2019 н.р.

Місячник правових знань «Бережи мене, мій законе»

№ п/п З м і с т Термін Відповідальний Відмітка про виконання
Ціннісне ставлення до суспільства і держави (Правове та превентивне виховання)
1 Відкрите засідання гуртка «Особиста безпека.Гідність» До 18.10. Керівник гуртка
2 Спланувати роботу Ради профілактики До 01.10 ЗДВР
3 Відкоригувати списки учнів схильних до правопорушень, асоціальних сімей, учнів , які потребують педагогічної корекції До 01.10 класні керівники, соціальний педагог
4 Скласти соціально-психологічні паспорти класів До 01.10 Класні керівники, соціальний педагог, психолог
5 Оформлення правового шкільного та класних куточків До 05.10 Педагог-організатор, Класні керівники
6 Рейд-перевірка житлово-побутових умов учнів групи ризику з представниками ССМ Протягом місяця ЗДВР, класні керівники, соціальний педагог
7 Анкетування щодо попередження негативних наслідків (паління, алкоголь, вживання наркотичних речовин) Протягом місяця соціальний педагог
8 Лекція представника Національної поліції «Права та обов’язки учнів» жовтень соціальний педагог
9 Рейд-перевірка зовнішнього вигляду Протягом місяця Учнівське самоврядування (комісія дисципліни і порядку)
Ціннісне ставлення до культури і мистецтв (Художньо-естетичний напрям)
10 Дня вчителя 04.10 Педагог-організатор, вчитель музики
11 Конкурс-виставка «Природа рідного краю» До 25.10 Педагог-організатор, Пономаренко Т.В.
12 Конкурс майстрів художнього читання «Мова калинова» жовтень Вчителі укр.мови, керівник гуртка.
13 Конкурс малюнків «Барви рідного міста» До 25.10 Педагог-організатор, вчитель образотворчого мистецтва
Ціннісне ставлення до природи (Екологічний напрям)
14 Всеукраїнський конкурс школярів «Зоологічна галерея» жовтень Вчитель біології
15 Всеукраїнський конкурс школярів огляд «Галерея кімнатних рослин» жовтень Вчитель біології
16 Всеукраїнський конкурс школярів «Мій рідний край – моя земля» Вчитель біології
16 Всеукраїнський конкурс школярів «Парки – легені міст і сіл» Вчитель біології
Клуб « Лідер», учнівське самоврядування
17 Благодійна операція «Милосердя» (збір канцтоварів для дітей з обмеженими можливостями) Педагог-організатор, учнівське самоврядування (пост милосердя)
18 «Школа безпеки» «Абетка здоров’я» 2-3 клас Учнівське самоврядування , кл.керівник, керівник гуртка.
Ціннісне ставлення до суспільства і держави (Туристсько-краєзнавчий напрямок)
20 Семінар тренінг щодо підготовки конкурсу «Козацькими стежинами» жовтень Вчитель історії
21 Екскурсія до Обласного краєзнавчого музею жовтень ЗДВР, 2-б клас
22 Міський конкурс учнівської молоді « Юні екскурсоводи» жовтень Вчитель історії
Ціннісне ставлення до суспільства і держави (Патріотичне виховання)
23 Тематична лінійка до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників жовтень Вчитель історії
24 Святковий концерт до Дня людей похилого віку Педагог-організатор, Бібліотекар.
Ціннісне ставлення до себе (Науково-технічний напрямок)
25 Конкурс учнівської молоді з користування персональним комп’ютером ІІІ декада жовтня Вчитель інформатики


Заходи

щодо проведення місячника

«Увага! Діти на дорозі!»

2019-2020 н.р.
№п/п Назва заходу Термін виконання Виконавець
1. Провести акцію «Безпека дорожнього руху- це життя» 14.09. Юрченко А.В. Сідько О.А. Патрульна поліція(за згодою)
2. Конкурс малюнків (1-4 класи); стіннівок (5-9 класи) «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» До 18.09. Класні керівники, вчитель основ здоров`я
3. Провести єдині уроки з учнями з безпеки руху, цільові інструктажі з правил поводження на вулицях і автошляхах. З 03-15.09. Класні керівники 1-9 класів
4. Провести практичні заняття з питань дотримання правил дорожнього руху та поведінки в громадських місцях З 03 по 20.09. Керівник гуртка «Абетка безпеки», класні керівники
5. Організувати виступи агітбригад загонів ЮІР перед батьками, однолітками, вихованцями в дошкільних навчальних закладах вересень Педагог- організатор
6. Провести виставки дитячих малюнків з безпеки дорожнього руху До 20.09. Пономаренко Т.В., вчитель образотворчого мистецтва
7. Запровадити щотижневі тематичні п`ятихвилинки на годинах спілкування щодо попередження дорожньо - транспортного травматизму Протягом навчального року Класні керівники
8 Провести батьківські збори на тему »Безпечне користування велосипедами, мопедами, скутерами» Вересень ЗДВР, патрульна поліція (за згодою)

Кiлькiсть переглядiв: 1090

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.