На виконання наказу управління освіти Херсонської міської ради від 29.03.2021 № 59-Т заборонити проведення гуртків з 29.03.2021 до 18.04.2021 року.
План
проведення виховних заходів під час весняних канікул 2020-2021 н.р.
по Антонівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 21
Херсонської міської ради
Робота гуртків та секцій
Гуртки, що організовані навчальним закладом освіти | ||||
Назва гуртка | Дні роботи | Час роботи | ПІБ керівника | Установа, від якої працює |
Спортивні ігри «Волейбол» | Вівторок 30.03.2021 | 11.00 – 12.00 | Мирошніченко Т.В. | Спортивна зала |
Початкове технічне моделювання | Вівторок 30.03.2021Четвер 01.04.2021 | 11.00 – 11.45 11.00 – 11.45 | Пономаренко Т.В. | Каб. № 3 Початкова школа |
«Військово патріотичний клуб» | Понеділок 29.03.2021 | 11.00 – 12.00 | Мирошніченко Т.В. | Спортивна зала |
«Абетка безпеки» | Четвер 01.04.2021 | 11.00 – 12.00 | Сідько А.О. | Актова зала |
«Хореографія» (естрадний танок) | Понеділок 29.03.2021Середа 31.03.2021 | 10.30 – 11.15 11.15 – 12.00 | Дьячишина Т.В. | Актова зала |
«Хореографія» (сучасний танок) | Понеділок 29.03.2021Середа 31.03.2021 | 10.30 – 11.15 11.15 – 12.00 | Дьячишина Т.В. | Актова зала |
«Особиста безпека. Гідність» | Четвер 01.04.2021 | 10.00 – 10.45 10.45 – 11.30 | Очеретяна Н.О. | Каб № 3 |
«Юні краєзнавці» | П’ятниця 02.04.2021 | 11.00 – 11.45 11.45 – 12.30 (7-9 класи) | Очеретяна Н.О. | Каб.біології |
«Срібні дзвони» | Четвер 01.04.2021 | 10.00 – 12.00 | Першанова А.С. | Актова зала |
«Юні екологи» | Понеділок 29.03.2021 | 15.00 – 17.00 | Гуляєв Ю.А. | Каб № 3 |
Шкільні виховні заходи
№ | Назва заходу | Клас | Дата проведення | Відповідальний |
1. | Розваги «Настільні ігри» | 1-4; 5-9 | 29.03 – 02.04 | Кириченко К.О. |
2. | Спортивні ігри «Волейбол» | 5-9 | 29.03 – 02.04 | Кириченко К.О. |
3. | Перегляд мультфільмів та кіно | 1-4; 5-9 | 29.03 – 02.04 | Кириченко К.О. |
План
проведення виховних заходів під час зимових канікул 2020-2021 н.р.
по Антонівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 21
Херсонської міської ради
Робота гуртків та секцій
Гуртки, що організовані навчальним закладом освіти | ||||
Назва гуртка | Дні роботи | Час роботи | ПІБ керівника | Установа, від якої працює |
Спортивні ігри «Волейбол» | Вівторок 29.12.2020 | 10.00 – 11.00 | Мирошніченко Т.В. | Спортивна зала |
Початкове технічне моделювання | Вівторок 29.12.2020 | 09.00 – 09.45 09.50 – 10.35 | Пономаренко Т.В. | Каб. № 3 Початкова школа |
«Військово патріотичний клуб» | Понеділок 28.12.2020 | 10.00 – 11.00 | Мирошніченко Т.В. | Спортивна зала |
«Абетка безпеки» | Четвер 30.12.2020 | 10.00 – 11.00 | Сідько А.О. | Актова зала |
«Хореографія» (естрадний танок) | Понеділок 28.12.2020 Середа 30.12.2020 | 10.00 – 10.45 10.00 – 10.45 | Дьячишина Т.В. | Актова зала |
«Хореографія» (сучасний танок) | Понеділок 28.12.2020 Середа 30.12.2020 | 10.45 – 11.30 10.45 – 11.30 | Дьячишина Т.В. | Актова зала |
«Особиста безпека. Гідність» | Четвер 31.12.2020 | 10.00 – 11.00 | Очеретяна Н.О. | Каб № 3 |
«Юні краєзнавці» | Понеділок28.12.2020 | 10.00 – 11.00 11.00 – 12.00 (7-9 класи) | Очеретяна Н.О. | Каб.біології |
«Юні екологи» | Понеділок 28.12.2020 | 10.00 – 12.00 | Гуляєв Ю.А. | Каб № 3 |
«Срібні дзвони» | Понеділок 28.12.2020 Вівторок 29.12.2020 Середа 30.12.2020 Вівторок 05.01.2021 Середа 06.01.2021 | 10:00 – 12:00 10:00 – 12:00 10:00 – 12:00 10:00 – 12:00 10:00 – 12:00 | Першанова А.С. | Актова зала |
Шкільні виховні заходи
№ | Назва заходу | Клас | Дата проведення | Відповідальний |
1. | Настільна гра «Вежа» | 1-4; 5-9 | 28.12 – 31.12 | Кириченко К.О. |
2. | Настільна гра «Монополія» | 1-4; 5-9 | 28.12 – 31.12 | Кириченко К.О. |
3. | Гра «Настільний теніс» | 1-4; 5-9 | 28.12 – 31.12 | Кириченко К.О. |
Розклад гуртків
Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21
Херсонської міської ради
на 2020 - 2021 навчальний рік
Гуртки, що організовані навчальним закладом освіти | ||||||
№ | Назва гуртка | к-сть год. | Дні роботи | Час роботи | ПІБ керівника | Установа, від якої працює |
1. | Спортивні ігри «Волейбол» | 2 | Вівторок Четвер | 15.15 -16.15 15.15 -16.15 | Мирошніченко Т.В. | Спортивна зала |
2. | Початкове технічне моделювання | 2 | Вівторок | 12.30 –13.15 14.20 –15.05 | Пономаренко Т.В. | Каб. № 3 Початкова школа |
3. | «Військово патріотичний клуб» | 2 | Четвер | 15.15 –17.15 | Мирошніченко Т.В. | Спортивна зала |
4. | «Абетка безпеки» | 1 | Четвер (тиждень Б) | 15.00 – 16.00 | Сідько А.О. | Актова зала |
5. | «Хореографія» (естрадний танок) | 3 | Понеділок Середа | 13.30 - 14.45 13.30 - 14.45 | Дьячишина Т.В. | Актова зала |
6. | «Хореографія» (сучасний танок) | 2 | Понеділок Середа | 14.45 – 15.30 14.45 – 15.30 | Дьячишина Т.В. | Актова зала |
7. | «Особиста безпека. Гідність» | 1 | Четвер | 15.10 – 15.55 | Очеретяна Н.О. | Каб № 3 |
8. | «Юні краєзнавці» | 1 | Понеділок | 15.10. -15.55 16.00- 16.45 (7-9 класи) | Очеретяна Н.О. | Каб.біології |
9. | «Срібні дзвони» | 2 | П’ятниця | 14.30 – 16.30 | Першанова А.С. | Актова зала |
10. | «Юні екологи» | 2 | Понеділок | 15.00 - 17.00 | Гуляєв Ю.А. | Каб № 3 |
Гуртки, іншого підпорядкування(музичні школи, спортивні товариства, приватні структури, громадські організації) | ||||||
11. | Карате Громадська організація «Федерація контактного карате» | Понеділок Середа П’ятниця | 15.30-17.00 15.30-17.00 15.30-17.00 | Баранчук І. В. | Спортивна зала | |
12. | Айкідо Громадська організація «Дитяча Федерація комбат айкідо» | Вівторок Четвер Субота | 16.15 –18.00 16.15 –18.00 13.00 –15.00 | Терещенко А.І. | Спортивна зала | |
Гуртки, організовані позашкільними навчальними закладами управління освіти | ||||||
13. | «Юний художник» «Юний художник» «Юний художник» | Понеділок Вівторок Середа Четвер | 12.20 - 12.55 12.20 – 12.55 13.00 – 13.35 / 13.40 – 14.25 14.30 – 15.15 15.20 – 16.05 12.20 – 12.55 13.00 – 13.35 12.20 -12.55 13.0 – 13.35 / 13.40 – 14.25 14.30 -15.15 15.20 – 16.05 | Торкіна О. В. (Херсонський центр позашкільної роботи) | Новий корпус 2 поверх, 2 каб. Новий корпус 2 поверх, 1 каб. Новий корпус 2 поверх, 3 каб. Новий корпус 1 поверх, 1 каб. |
Розклад гуртків
Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21
Херсонської міської ради
на ІІ семестр 2019-2020 навчальний рік
Гуртки, що організовані навчальним закладом освіти | ||||||
№ | Назва гуртка | Год. | Дні роботи | Час роботи | ПІБ керівника | Установа, від якої працює |
1 | Спортивні ігри «Волейбол» | 2 | Понеділок П`ятниця | 15.10.-16.1015.10.-16.10 | Мирошніченко Т.В. | Спортивна зала |
2 | Початкове технічне моделювання | 2 | Четвер | 15.10.- 17.10. | ПономаренкоТ.В. | Каб. Образотворчого мистецтва |
3 | «Тістопластика» | 2 | СередаВівторок | 14.20. – 15.05 (5-6 класи)15.05 – 16.00 .(5-6 класи) | Очеретяна Н.О. | Каб.поч. класів |
,4 | Військово- патріотичний клуб | 2 | Четвер | 15.10.-17.00. | Сідько А.О. | Актова зала |
5 | «Абетка безпеки» | 1 | Вівторок(тиждень Б) | 13.25.- 15.25. | Сідько А.О. | Актова зала |
6 | «Хореографія» | 3 | ПонеділокСереда | 13.30.- 15.0013.45.- 15.15. | Дьячишина Т.В. | Актова зала |
7 | «Особиста безпека. Гідність» | 1 | П`ятниця | 15.10- 16.107-9 класи | Очеретяна Н.О. | К-нет біології |
8. | «Юні краєзнавці» | 1 | Понеділок | 15.10. -15.5516.00- 16.45(7-9 класи) | Очеретяна Н.О. | Каб.біології |
9. | «Срібні дзвони» | 2 | Понеділок | 15.10.-15.55.16.05.-16.50 | Першанова А.С. | Актова зала |
10. | «Юний художник» | 6-7 років | Понеділок,середа | 12.20-13.3512.20-13.35 | Торкіна О.В. | Новий корпус, каб.№2 |
6-7 років | Вівторок, четвер | 12.20-13.3512.20-13.35 | Торкіна О.В. | Новий корпус, каб.№3 | ||
7-10 років | Вівторок,четвер | 13.40-14.2514.30-15.1515.20-16.0513.40-14.2514.30-15.1515.20-16.05 | Торкіна О.В. | Новий корпус, каб.№1 |
Розклад гуртків
Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21
Херсонської міської ради
на І семестр 2019-2020 навчальний рік
№ | Назва гуртка | Дні роботи | Час роботи | ПІБ керівника | Установа, від якої працює |
1 | Спортивні ігри «Волейбол» | П`ятниця | 15.10.-15.55.(10хв) 16.05-16.50. | Горобець Ю.С. | |
2 | Спортивні ігри «Теніс» | Вівторок | 14.10. –14.55(10хв) 15.05.-15.00 | Гаврильченко О.А. | |
3 | Початкове технічне моделювання | Четвер | 15.10.- 15.55.(10 хв) 16.05.-16.50. | ПономаренкоТ.В. | |
4. | «Тістопластика» | Середа Вівторок | 14.20. – 15.05. (5-6 класи) 14.20.- 15.05.(2-4 класи) | Очеретяна Н.О. | |
5 | Військово- патріотичний клуб | Четвер | 15.10.-15.55.(10 хв) 16.05.- 16.50. | Сідько А.О. | |
6 | «Абетка безпеки» | Вівторок (тиждень Б) | 13.25.- 14.10.(10 хв) 14.20.-15.05 | Сідько А.О. | |
7 | «Хореографія» | Понеділок Середа | 13.30.- 15.00 13.45.- 15.15. | Дьячишина Т.В. | |
8. | «Особиста безпека. Гідність» | П`ятниця | 15.10- 15.55. 7-9 класи | Очеретяна Н.О. | |
9. | «Юні краєзнавці» | Понеділок | 15.10. -15.55 (7-9 класи) | Очеретяна Н.О. |
Гуртки, іншого підпорядкування(музичні школи, спортивні товариства, приватні структури, громадські організації) | |||||
10. | Карате | Понеділок Середа П’ятниця | 17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00 | Баранчук І. В. | Громадська організація «Федерація контактного карате» |
11. | Айкідо | Вівторок Четвер Субота | 16.00.-17.30 16.00.-17.30 12.00-14.00. | Терещенко А.І. | Громадська організація «Дитяча Федерація комбат айкідо» |
Гуртки, організовані позашкільними навчальними закладами управління освіти | |||||
12. 13. 14. | «Юний художник» «Юний художник» «Юний художник» | Понеділок Вівторок Середа Четвер | 12.30-13.15 12.30.- 13.15. 13.25.- 14.10. 14.20.- 16.05 12.20.-13.15. 12.30.- 13.15. 13.25.- 14.10. 14.20.- 16.05. | Торкіна О. В. | ХЦПР |
18 вересня 2019 року вихованці гуртка "Абетка безпеки", учні 6 класу, учасники команди юних інспекторів дорожнього руху "Зебра" взяли участь в міському марафоні "Молодь за безпеку"
ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор Антонівської
ЗОШ І-ІІІ ступенів №21
____________Лугова Г.Л.
«03» вересня 2018 року
Розклад гуртків
Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21Херсонської міської ради
на 2018-2019 навчальний рік
на І семестр
Гуртки, що організовані навчальним закладом | ||||||
№ | Назва гуртка | Кіль-кість годин | День проведення | Час проведення | керівник | № кабі- нету |
1 | «М’яка іграшка» | 2 | Четвер | 14.20.-15.50 | Пономаренко Т.В. | № 13 |
2 | Спортивні ігри «Футбол» | 2 | Понеділок | 15.10.-15.55. 16.00.-16.45.(4-8 класи) | Гаврильченко О.А. | Спор тивна зала, стадіон |
3 | Початкове технічне моделювання | 1 | Четвер | 13.25.-14.10. | Пономаренко Т.В. | Каб. №13 |
4 | «Срібні дзвони» | 2 | П`ятниця | 15.10.-15.55 16.00.-16.45 (1-9 класи) | Вчитель музики | Каб. № 9 |
5 | Військово- патріотичний клуб | 2 | Четвер | 15.10.-15.55 16.00.- 16.45.(5-11класи) | Мирошніченко Т.В. | Каб №3 |
6 | «Абетка безпеки» | 1 | Четвер (тиждень Б) | 15.10.-15.55 16.00.- 16.45.(1-9 класи) | Сідько А.О. | Актова зала |
7 | «Хореографія» | 2 2 | Вівторок Четвер | 13.30 – 14.15 14.20.-15.10. 13.30.-14.15. 14.20.-15.05 (1-8 класи) | Дьячишина Т.В. | Актова зала |
8 | «Папероплас тика» | 2 | Понеділок | 15.10- 15.55. 16.00-16.45 (1-9 класи) | Пономаренко Т.В. | №13 |
9. | «Особиста безпека. Гідність» | 1 | П`ятниця | 15.10- 15.55 7-9 класи | Півкіна І.М. | №3 |
10. | «Юні краєзнавці» | 1 | Понеділок | 15.10. -15.55 (7-9 класи) | Півкіна І.М. | №3 |
11. | «Юні художники» | 8 | Понеділок Вівторок Середа Четвер | 12.30.-13.15.(1-А) 13.25.-14.10 14.20.-15.05. (2-5 класи) 12.30.-13.15.(1-Б) 12.30.-13.15 (1-А клас) 13.25-14.10 14.20.-15.05.(2-5 класи) 12.30.-13.15.(1-Б) | Торкіна Оксана Вікторівна0500367510(ХЦПР) | Кабінет хімії |
12. | Художня гімнастика | Понеділок Середа П'ятниця | 15.00-16.30 (4-5 років) 16.30.-18.00.(6-8 років) | 0667443125 Анастасія Володимирівна (за вказаним телефоном можна записатися у керівника ) | Актова зала | |
13. | Спортивна секція з боксу | Понеділок Середа П`ятниця | 16.00.- 18.00 | Спортивна зала, стадіон |
Керівник гуртка початкового технічного моделювання Пономаренко Тетяна Вікторівна взяла участь у міському семінар-практикуму. wym-1548496832556
Під час осінніх канікул 2018-2019 н.р. діти мали змогу відвідати шкільні гуртки "М'яка іграшка", "Паперопластика", "Початкове технічне моделювання". В теплій, дружній атмосфері учні виготовили різноманітні іграшки, поробки на конкурс та в подарунок своїм рідним та близьким.
гурток "Абетка безпеки"
У рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!» (20.08.2018 - 20.09.2018) члени учнівського самоврядування "Дніпровські хвилі" разом з вихованцями гуртка «Абетка безпеки», оновили шкільний інформаційний куточок.
20.09. підведені підсумки конкурсу дитячих малюків «Увага! Діти на дорозі!». Кращі роботи направлені на міський конкурс.
21-22.09 були проведені інформаційні п'ятихвилинки для учнів 1-4 класів.
Коментарi