Повернутися до звичайного режиму

ЗАМІТКА «ШКІЛЬНЕ ЖИТТЯ»

КОНКУРС

НА КРАЩОГО ЮНОГО РЕПОРТЕРА

НЕЗАБУТНІЙ ДЕНЬ: Або те, як ми вітаємо вчителів

Кожен рік наша школа проводить день працівника освіти незабутньо! І на цей раз ми не зрадили традиціям. 2 жовтня 2020 року у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 21 відбулося урочисте привітання вчителів. На початку дня весь колектив та учні зарядилися позитивом та у гарному настрої пішли на заняття. Але за шкільною традицією в цей день уроки проводили не педагоги, а ми, діти, а задачею вчителів було уважно слухати та слідкувати за тим, що відбувається. Також під час освітнього процесу було проведено безліч конкурсів, які допомогли нам урізноманітнити програму поздоровлення. Після таких несподіванок від дітей приємно здивований педагогічний колектив зібрався в учительській та поділився між собою враженнями від побаченого.

Наприкінці дня вчителів настиг ще один сюрприз – концерт на їх честь, організований учнівським самоуправлінням, на якому діти продемонстрували свої таланти в танцях та співі. Також в цей святковий день грамотами Херсонської обласної ради за плідну працю були нагороджені представники педагогічного колективу.

Можу сказати лише одне: ми з нетерпінням чекаємо наступного дня вчителя, щоб отримати ті самі незабутні враження!

ЗЗСО № 21

Сапронова Анна

8-А


З 26.10.2020 по 28.10.2020 діти активно брали участь в інтелектуальній грі «Ерудит».


23.10.2020 у період осінніх канкул для учнів школи було організоване змістовне дозвілля: проведена спортивна гра «Волейбол» для учнів 7-9 класів та настільна гра «Хто я?» для учнів 5-6 класів.


13 жовтня відбулися вибори президента школи. Заявку на посаду «президента школи» подали 2 особи:

Сапронова Анна – 8-А клас

Боренко Яна – 8-А клас

Участь в голосуванні взяли учні 6-9 класів – 133 особи, з них – 27 педагоги школи.

Голоси розподілилися наступним чином:

КАНДИДАТ КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ
1 Сапронова Ганна 60 % від загальної кількості
2 Боренко Яна 40 % від загальної кількості

Рішенням педагогічного та учнівського колективу, шляхом таємного голосування, вважати Сапронову Анну президентом школи з 16.10.2020 терміном на 1 рік.


/Files/images/ЮІР, гурток Абетка безпеки і УС.jpg


/Files/images/ЮІР грамота.jpg


Вітаємо переможців районного етапу обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля-Україна»: Бебка Михайла, учня 3-А класу та Дяк Іванну, ученицю 7 класу. Міський етап конкурсу відбудеться дистанційно.


У школі проходить виборча кампанія

/Files/images/вибори.jpg

/Files/images/вибори_.jpg

День працівника освіти у школі

02.10.2020 відбувся урочистий захід на честь святкування Дня працівника освіти. Щоб привітати своїх улюблених педагогів, члени учнівського самоврядування підготували відео-привітання. У концерті взяли участь хореографічний колектив «Грація» та ансамбль «Срібні дзвони».

Також в цей святковий день грамотами Херсонської обласної ради за плідну педагогічну працю були нагороджені вчителі:

Бистрякова Катерина Володимирівна

Крамаренко Надія Вікторівна

Вовк Ірина Миколаївна

Такій Людмила Михайлівна

Гальченко Людмила Анатоліївна

Голобородько Оксана Григорівна

Куца Інна Іванівна

Лугова Галина Леонідівна


Від серця до серця

Члени учнівського самоврядування взяли участь в благодійній акції «Від серця до серця» по збору канцтоварів для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах, яку восьмий рік поспіль проводить служба у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради. До акції активно долучилися учні початкової та середньої школи.

Канцтоварів було зібрано на суму 2000 гривень і передано до служби.

/Files/images/від серця до серця.jpg


/Files/images/конкурс.jpg

1) Номінація «Туризм – спорт, пізнання, відпочинок» - в своєму відео розкажіть про те, що ви вважаєте важливим, цікавим та корисним: цікаві туристські маршрути, туристський побут, дозвілля туристів, туристський гумор тощо;

2) Номінація «В боротьбі за долю України» - відеоролики за цією номінацією висвітлюють знакові події, пов’язані з прагненням народу України до утвердження суверенітету власної держави, ідеалів свободи, соборності від періоду княжої доби до сучасності(відомі дати та події в історії княжої доби та козаччини, поселення та укріплення, утворення козацької республіки, походи козацькими шляхами; здобутки Української революції 1917-1921рр.; видатні особистості боротьби за незалежність; зустрічі та запис спогадів сучасних захисників незалежності на Сході України тощо), а також участь у просвітницьких заходах зазначеної тематики.

2.3. Терміни проведення конкурсу:

Конкурс проводиться у три етапи:

І етап – створення відеороликів, надання заявок і відеороликів організаторам конкурсу (10 лютого – 20 березня 2020 р.);

ІІ етап – робота конкурсного журі, визначення переможців та призерів конкурсу за номінаціями (25 березня – 10 квітня 2020 р.);

ІІІ етап – розміщення відеороликів на Yoe Tube каналі КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради; проведення Інтернет-голосування з оцінювання конкурсних робіт (25 березня – 10 квітня 2020 р.).

ІІІ. Вимоги до оформлення та подання конкурсних матеріалів

3.1. Для участі в конкурсі подається заявка, заповнена за відповідною формою (додаток 1), відеороботи подаються на електронну адресу комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради obl_turism@ukr.net з позначкою «Конкурс відеороликів» до 20 березня 2020року. Заявка є документом, необхідним для включення робіт до списку конкурсантів.

3.2. Вимоги до відеоролика:

3.2.1. На Конкурс надаються авторські відеоролики, що відзняті будь-якими доступними засобами (відеокамерою, смартфоном тощо), відповідають тематиці та номінаціям Конкурсу.

3.2.2. Формат - довільний.

3.2.3. Тривалість відеоролика - до 5-ти хвилин.

3.2.4. Використання при монтажі та зйомці відеоролика спеціальних програм й інструментів - на розсуд учасника Конкурсу.

3.2.5. Кількість відеороликів, представлених на Конкурс одним автором (групою авторів), - не більше 1 в кожній номінації.

3.2.6. Учасники Конкурсу самі визначають жанр відеоролика (інтерв'ю, репортаж, відеокліп тощо).

3.2.7. У ролику можуть використовуватися фотографії, але в невеликій кількості.

3.2.8. Використання фрагментів чужої продукції (фільми, кліпи, музичний супровід) можливе за згодою автора та обов’язковим посиланням на першоджерело, такий фрагмент потрібно підписувати (назва та його автор);

3.2.9. У ролику повинні бути титри, в яких вказано:

- на початку – що робота створена спеціально для Конкурсу; номінацію, в якій представлено відеоролик; назву ролика;

- в кінці – список осіб, що брали участь у створенні ролика.

3.2.9. На Конкурс не приймаються ролики, що суперечать законодавству України, ролики, що ображають гідність і почуття інших людей; ролики, що не укладаються в тематику Конкурсу.

ІV. Підведення підсумків та нагородження

4.1. Суддівство Конкурсу проводиться за такими критеріями: повнота розкриття теми; змістовність, логічність та цілісність відеоряду; достовірність інформації; творча новизна, оригінальність задуму; ступінь емоційного впливу, колорит; якість виконання (якісне поєднання знятого відеоматеріалу, музичного, титрового та словесного оформлення), дотримання регламенту.

4.2. На підставі висновків журі конкурсні роботи, що стали переможцями і призерами в зазначених номінаціях конкурсу нагороджуються грамотами, дипломами.

4.3. Конкурсні матеріали, які стали переможцями Інтернет-голосування, будуть відзначені дипломами.

4.4. На розсуд журі будуть визначені переможці в додаткових номінаціях:

- кращий актор;

- краща актриса;

- краща операторська робота;

- кращий диктор;

- кращий музикальний супровід

та нагороджені дипломами.

V. Авторські права

5.1 Відповідальність за дотримання авторських прав роботи, що бере участь в Конкурсі, несе автор (колектив учасників), що надіслав роботу на Конкурс.

5.2. Надсилаючи роботу на Конкурс, автор (колектив учасників) автоматично надають право організаторам Конкурсу на використання надісланого матеріалу на власний розсуд (розміщення в мережі Інтернет, використання у телепрограмах, участь у творчих проектах та ін.).

5.3. Учасники Конкурсу дають свою згоду на обробку своїх персональних даних: прізвища, імені, по батькові, року і місця народження, поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти та сайту в мережі Інтернет, відомостей про професію та інші повідомлені персональні дані.

5.4. Представлені відеоролики поверненню не підлягають.

Додаток

до Положення про обласний

заочний конкурс «Подорожуємо, пізнаємо, відкриваємо»

Заявка

учасника обласного заочного творчого конкурсу

«Подорожуємо, пізнаємо, відкриваємо»

Прізвище, ім’я по батькові ____________________________________________

Дата і рік народження _________________________________________________ Заклад освіти, адреса _________________________________________________

____________________________________________________________________

Район (місто, ОТГ) ____________________________________________________

Контактний телефон __________________________________________________

Номінація ___________________________________________________________

Назва роботи (твору)__________________________________________________

Керівник _________________________________________________________


ПОЛОЖЕННЯ

про конкурс відеороликів «Безпечий Інтернет – це наш вибір»

1. Загальні положення

1.1. Міський конкурс відеороликів «Безпечий Інтернет – це наш вибір» –проводиться в рамках шкільних тижнів безпечного інтернету (лютий 2020 рік).

1.2. Об’єктом конкурсу є створені відеоролики за результатами проведеного у лютому 2020 року у школах тижня безпечного інтернету на тему «Безпечий Інтернет – це наш вибір» .

1.3. Організацію та проведення конкурсу здійснює міський медіа клубом «Natuse Vincere» ("Народжені перемагати") при комісії з питань освіти Міського учнівського парламенту із залученням шкільних органів дитячого самоврядування за підтримки управління освіти Херсонської міської ради.

1.4.1Для організації та проведення Конкурсу створюється організаційний комітет:

1.4.2. До складу організаційного комітету входять представники клубу Міського учнівського парламенту , громадські організації та представники Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, представники бібліотек.

1.4.3. Організаційний комітет повноважний ухвалювати рішення з усіх питань, що виникають у зв’язку з проведенням Конкурсу та здійснює організаційну роботу щодо проведення Конкурсу.

1.4.5.Оформляє документацію щодо проведення Конкурсу та підбиття підсумків.

1.4.6.Забезпечує порядок проведення Конкурсу.

1.4.7. Залучає до оцінки конкурсних робіт незалежне журі та затверджує персональний склад Журі.

1.4.8. Оргкомітет не має права втручатися в роботу Журі та впливати на оцінку

1.4.9. Сприяє висвітленню результатів Конкурсу в засобах масової інформації.

1.4.10. Організовує поширення кращих надбань конкурсу через засоби масової інформації та на сайті управління освіти.

2. Мета Конкурсу:

2.1. Підвищення рівня навичок безпечної поведінки учнівської молоді в Інтернет мережі учнівської молоді.

2.2.Обмін досвідом роботи дитячих органів самоврядування закладів освіти з питань безпечної поведінки в Інтернет мережі .

2.3. Пошуку нових форм роботи щодо методики формування культури безпечної поведінки Інтернет мережі.

3. Завдання конкурсу

3.1. Долучити шкільні органи дитячого самоврядування до проблеми пропагування безпечної поведінки в Інтернет мережі .

3.2. Стимулювати нові ідеї, підходи, методи, технології для проведення заходів щодо формування безпечної поведінки учнів в Інтернет мережі.

3.3.Поширити позитивний досвід роботи освітніх закладів міста стосовно пропаганди безпечної поведінки в шкільному та родинному середовищі.

4. УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

4.1. Учасниками Конкурсу є колективи учнівського шкільного самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів міста Херсону.

4.2. Члени шкільних гуртків з інформатики та представники клубів Міського учнівського парламенту Представники учасників освітнього процесу (учні ) загальноосвітніх навчальних закладів та ПТНЗ (за бажанням) .

5. Терміни проведення Конкурсу та умови подачі відеороликів.

5.1. Конкурс проводиться з 10 лютого 2020 року до 21 лютого 2020 року.

5.2. Надання конкурсних матеріалів оргкомітету 21 лютого 2020 року до 16.00. Відеоролики надсилаються на електронну адресу: kovachkovach@ukr.net – Ковач Ірина Миколаїввна (куратор медіаклубу, керівник гуртка ХМЦНТТУМ). У відеоролику вказується ПІБ авторів, клас та назва загальноосвітнього закладу. прізвище, ім’я, по батькові автора, тема роботи, контактний телефон. До відеоролика надається файловий документ в якому описано сценарій подій (методи, техніки, форми проведення заходів тощо) , які відбувалися упродовж тижня безпечного інтернету у школі (не більше 2 аркушів друкованого тексту , кегль 14, Times New Roman). У разі відсутності можливості надіслати роботу по електронній пошті, конкурсну роботу на задану тему учасник або колектив представляє на флешці (Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки).

6.Умови проведення Конкурсу

6.1. Підготовка до конкурсу здійсюється з 3 лютого 2020 року до 7 лютого 2020 року. У цей період шкільні органи дитячого врядування розробляють заходи щодо проведення тижня безпечного Інтернету (у світі відзначається День безпечного інтернету відзначається 11 лютого 2020 року під гаслом «Разом до найкращого Інтернету» :

6.2.Конкурс відеороликів передбачає поширення досвіду роботи шкільних лідерів, гуртківців стосовно поширення інформації та формування практичних навичок безпечної поведінки в Інтернеті.

6.3. Відеоролик має розкривати тему : «Безпечий Інтернет – це наш вибір». У відеоролику слід відобразити період підготовки шкільним органом дитячого самоврядування тижня безпечного інтернету у 2020 році та реалізовані ними інтерактивні заходи, методи, форми й практичні прийоми для різних вікових категорій, які вдалося реалізувати під час тижня безпечного Інтернету. Слід відобразити особливість проведення Дня безпечного Інтернету (11 лютого 2020 року) у своєму навчальному закладі та роль органів дитячого врядування у формуванні навичок безпечної поведінки в Інтернеті.

6.4. До участі у Конкурсі допускаються лише роботи, які відповідають тематиці Конкурсу;

6.5. У конкурсній роботі дозволяється застосування різної техніки виконання відео (відеозйомка, анімація тощо);

6.6.Тривалість відеоролика (презентації) має бути до 3-х хвилин;

6.7. Роботи мають бути власною розробкою учасників. Якщо у відеоролику використовуються запозичені відео, аудіоматеріали, у титрах слід вказати джерело (авторство);

6.8.Міський Конкурс проводиться в один етап. За бажанням органів шкільного самоврядування можна провести конкурс відеороликів між класами. У такому випадку слід додати до інформації кількість робіт учасників шкільного етапу та надіслати для участі у міському конкурсі лише одну роботу переможця шкільного етапу.

6.3. Конкурсні роботи учасників не рецензуються та не повертаються авторам.

6.4. Конкурсні роботи по завершенню конкурсу публікуються на сайті управління освіти.

7. КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ВІДЕОРОЛИКІВ:

• відповідність тематиці Конкурсу та його назві – 5 балів;

•інтерактивність та оригінальність відображених у відеоролику форм, методів формування безпечної поведінки для різних вікових категорій – 20 балів;

• художня майстерність, якість виконання та естетичність – 5 балів;

• відповідність вимогам щодо тривалості відео – 5 балів;

•презентація у відео творчих доробок, авторських робіт представників учнівської громади – 15 балів;

• грамотність – 5 балів;

- майстерність опису тижня – 5 балів

Максимальна кількість балів – 60.

8.Журі конкурсу

8.1. Для визначення переможців оргкомітет Конкурсу формує склад журі у кількості 5 осіб .

8.2. До складу журі за згодою включаються представники громадських організацій, учнівські лідери зі шкіл, які не беруть участь у конкурсі, працівники позашкільних закладів освіти.

8.3. Журі Конкурсу забезпечує перевірку та об’єктивність оцінювання конкурсних матеріалів, визначає переможців та призерів.

8.5. Оцінювання здійснюється з 24 до 27 лютого шляхом перегляду відеороликів та ознайомлення відповідно до визначених критерії.

8.6. Кожен член журі самостійно переглядає відеоролики кожного загальноосвітнього навчальног закладу і заповнює власний протокол

8.7. 27 лютого 2020 до 15. 00 кожен член журі надсилає сканований протокол з власним підписом на адресу: kovachkovach@ukr.net

8.8. 28 лютого голова журі узагальнює результати голосування усіх членів журі та передає протокол до оркомітету із зазначенням переможців конкурсу.

8.9. Протокол в електронному вигляді надсилається (center_kherson@ukr.net ) для розміщення на сайті на сайті управління освіти.

8.7.Рішення журі Конкурсу є остаточним, не підлягає оскарженню.

9. Визначення переможців та нагородження

9.1.Конкурсна комісія оцінює кожну позицію умов конкурсу. Невиконання або неналежне виконання умов веде до відрахування балів із загальної суми за підсумками конкурсу. Переможцями визнаються ті учасники, які набрали найбільшу загальну кількість балів.

9.2. Переможці визначаються за зальною сумою балів, виставленою усіма членами журі.

9.3. 7.2. За результатами конкурсу визначається одне перше місце, два других місця, три третіх місця. Переможці нагороджуються грамотами управління освіти та подарунками (за підтримки спонсорів).

9.4. Стаття про результатів конкурсу з визначенням переможців розміщується на сайті управління освіти, та у блозі міського медіаклубу «Na.VI».

7.3. Урочисте нагородження переможців відбудеться на базі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки.

.

Оргкомітет, члени медіа клубу«Natuse Vincere»

при комісії зпитань освіти Міського учнівського парламенту


Положення

про проведення міського конкурсу «Херсонщина пам’ятає…»

з нагоди відзначення 76-ї річниці визволення міста Херсон від фашистських загарбників

1. Мета та завдання конкурсу

· зберегти в пам’яті молодого покоління історичні події визволення міста Херсона від фашистських загарбників у роки другої світової війни, сучасні героїчні сторінки боротьби за незалежність України;

· розкрити героїчний шлях ветеранів війни, їх післявоєнного життя, мужність сучасних захисників України;

· виховання у дітей шанобливого ставлення до ветеранів Другої Світової війни, людей, які в наш час захищають кордони України;

· підтримка та розвиток творчої обдарованості учнівської молоді;

2. Загальні положення конкурсу

Міський щорічний конкурс „Херсонщина пам’ятає...” проводиться за ініціативою депутата міської ради Кияновського А.О. спільно з управлінням освіти Херсонської міської ради, обласною і міською організаціями ветеранів війни та праці.

Координація роботи щодо підготовки і проведення конкурсу покладена на Херсонський Палац дитячої та юнацької творчості та оргкомітет.

До складу оргкомітету конкурсу входять :

- Кияновський А.О. –депутат міської ради, голова оргкомітету

- Ніконов Ю.М. –начальник управління освіти Херсонської міської ради, голова журі;

- Поздняк В.М.- начальник відділу з питань виховної роботи та позашкільної освіти управління освіти, заступник голови журі;

- Окатова Л.В. – директор Херсонського Палацу дітей та юнацької творчості, заступник голови оргкомітету;

- Фокіна І.О. – директор Херсонської загальноосвітньої школи № 8, голова благодійного проекту «З пам’яттю в серці, з добром у справах», секретар оргкомітету;

- Задніпряний А.В.- голова Суворовської районної у місті Херсоні ради;

- Чорненька Н.Є. – голова Корабельної у місті Херсоні ради;

- Кондратов В.А. – голова Дніпровської у місті Херсоні ради ;

- Куций В.Я.- голова міської організації ветеранів війни та праці;

Оргкомітет на підставі протоколів журі, підводить підсумки конкурсу, нагороджує кращі колективи та учасників за визначеними номінаціями.

Конкурс проводиться у період з 17.02 по 13.03.2020 року на базі визначених закладів освіти та установ культури.

3. Учасники конкурсу

В конкурсі приймають участь учні 1-11 класів та творчі колективи закладів загальної середньої освіти міста за номінаціями:

· тематичний відео ролик ( або ТВ–передача);

· юні екскурсоводи віртуальних музеїв (віртуальна екскурсія місцями бойової слави „Історичні місця подвигу ” ;

· декламування (у трьох вікових групах: 1-4 клас; 5-8 клас; 9-11 клас)

· вокал (солісти та малі форми 1-5 кл, 6-11 кл);

· літературно – музична композиція;

· тематичний фотоконкурс «Історичне фото»

· родинний фотоконкурс «Мій прадід був солдатом…».

Оргкомітет конкурсу має право використовувати надіслані на конкурс матеріали для розміщення на сторінках періодичних (електронних) видань, оформлення свят тощо, з обов’язковим зазначенням автора (авторів).

Надіслані на конкурс роботи авторам не повертаються. За підсумками проведення конкурсу, кращі роботи увійдуть до електронного збірника „Херсонщина пам’ятає...”

4. Умови проведення конкурсу

На участь у конкурсі з 17 по 21 лютого 2020 року надати заявку (окремо на кожну номінацію) за формою секретарю оргкомітету (Фокіна Ірина Олексіївна, Херсонський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» № 8 Херсонської міської ради, тел. 29-30-74).

НазваЗЗСОНазваномінаціїПІБ учасника конкурсу(колективу авторів) або назва колективуНазва(для номінацій «Декламування», «Літературно-музична композиція», «Вокал», «Тематичне фото»)Кластавік учасниківКількість учасниківКерівник(ПІБ повністю)

Заклад освіти направляє на участь у конкурсі переможця шкільного етапу конкурсу

(не більше одного учасника (роботи) в одну номінацію).

5. Графік та місце проведення окремих номінацій

Назва номінаціїДата та час проведенняМісце проведенняВідповідальні за проведення
Відеоролик10 березня о 13.00на базі обласної дитячоїбібліотекиім. Дніпрової ЧайкиОбласної дитячабібліотекаім. Дніпрової ЧайкиБардашевська Ганна Іванівна – директор обласної дитячої бібліотеки ім. Дніпрової Чайки
Юні екскурсоводи віртуальних музеїв11 березня о 13.00на базі літературного відділуобласного краєзнавчого музеюЛітературний відділ обласного краєзнавчого музеюМартинова Галина Григорівна- завідувач літературним відділом обласного краєзнавчого музеюТатаровська Олена Василівна – головний спеціаліст управлінняосвіти
Вокал03 березня о 13.00на базі Херсонського Палацу дитячої таюнацької творчості Херсонської міської радиХерсонський Палац дитячої таюнацької творчостіВаргун Михайло Григорович – директор комунального вищого навчального закладу «Херсонське вище училище культури», заслужений працівник культури України.Ноздріна Ірина Володимирівна - головний спеціаліст управлінняосвіти
Декламування04 березня о 14.00на базі гімназії № 6Гімназія № 6 (вул. Пестеля, 4)Тавожнянський Валерій Михайлович –директор ЦДЮТ(Молодша вікова категорія – 1- 4 класи)Плутенко Валерія Андріївна - директор ХБДЮТ (Середня вікова категорія – 5- 8 класи)Свинаренко Ірина Павлівна - директор ХЦПР (Старша вікова категорія – 9 - 11 класи)Татаровська Олена Василівна - головний спеціаліст управлінняосвіти
Літературно–музична композиція04 березня о 13.00на базі на базі Палацу дитячої та юнацької творчостіХерсонський Палац дитячої та юнацької творчостіБіліченко Алла Миколаївна – депутат Херсонської міської радиПоздняк Валентина Миколаївна- начальник відділу виховної роботи та позашкільної освіти управління освіти
Тематичний фотоконкурс «Історичне фото»05 березня о 10.00на базі Палацу дитячої та юнацької творчостіХерсонський Палац дитячої та юнацької творчостіРилєєв Василь Петрович – заслужений діяч мистецтв України, художник міжнародної Федерації Фотомистецтва, член Національної спілки фотохудожників УкраїниКравченко Ярослава Євгенівна – головний спеціаліст управлінняосвіти
«Мій прадід був солдатом»до 06 березня розмістити в соц.мережіInstagramФокіна Ірина Олексіївна – директор ЗЗСО № 8;Татаровська Олена Василівна – головний спеціаліст управління освіти;Лесечко Наталія Василівна – вчитель історії ЗЗСО № 27

6. Конкурсні вимоги до окремих номінацій

6.1. Номінація «Відеоролик». На конкурс приймаються роботи в чорно-білому (кольоровому) варіантах на електроносіях.

Тривалість відеоролика не більше 5 хвилин.

Наприкінці відеоролика повинні бути розміщенні дані про колектив або автора роботи й містити наступну інформацію:

прізвище, ім’я автора (колективу авторів);

назва навчального закладу;

клас;

керівник роботи.

Критерії оцінювання відеоролику

- композиція кадру, оригінальність задуму;

- музичний супровід;

- естетичне оформлення слайдів (кадрів);

- наявність відео спогадів близьких, родичів героя, бойових друзів;

- висвітлення біографічних, документальних даних

- ступінь емоційного впливу.

Критерії оцінювання ТВ–передачі

- професійний рівень телепередачі;- оригінальність подачі матеріалу в телепередачі;- гармонійне поєднання патріотичного й морального виховання та інтелектуальної наповнюваності.6.2. Номінація «Юні екскурсоводи віртуальних музеїв». Завданням конкурсу є залучення учнівської молоді до краєзнавчої, пошуково-дослідницької роботи, набуття ними поглиблених знань з історичних подій Другої Світової війни та героїчного життя ветеранів (учасників) - мешканців Херсонщини.У конкурсі бере участь 1-3 учня від школи, які представляють підготовлену лекцію у формі он –лайн екскурсії терміном до 10 хвилин, що супроводжується демонструванням ілюстративних матеріалів та експонатів. 

Критерії оцінювання

- повнота розкриття теми (перевага надається використанню місцевого матеріалу, актуальності змісту)

- композиція кадру, оригінальність задуму;

- майстерність екскурсовода (вміння чітко, логічно, коротко висвітлити тему )

- наявність ілюстративного (експозиційного)матеріалу, його зміст та естетичне оформлення

- культура мовлення

6.3. Номінація «Вокал». На конкурс учасники (солісти та малі форми) представляють твір на воєнну тематику тривалістю не більше 5 хвилин. Обов’язковою вимогою до конкурсантів цієї номінації є використання інструментального супроводу (Фонограма - МІНУС (Ф-)) та фонограма з записом бек-вокалу, що не дублює партію виконавця-соліста або спів без супроводу (а-капела). Забороняється використовувати (Ф+).

Критерії оцінювання

- рівень вокальної (професійної) майстерності;

- підбір репертуару, відповідність віковим особливостям дітей;

- аранжування твору, що виконується;

- емоційність виступу, загальне артистичне враження;

- сценічна культура та естетика зовнішнього вигляду;

- виховна (педагогічна) цінність твору.

6.4. Номінація «Декламування». учасники можуть декламувати твори малих літературних форм, уривки з літературних творів світової та вітчизняної класики, сучасних авторів. Тривалість виступу - 3-5 хв.

Критерії оцінювання

- творчий задум та його втілення (добір репертуару);

- рівень виконавської майстерності (дикція, вимова, емоційність);

- мовна та сценічна культура (артистичність, поведінка на сцені, одяг);

6.5. Номінація «Літературно–музична композиція». Тривалість сценічної програми, представленої на конкурс, не повинна перебільшувати 7 хв. та мати високо-поетичну змістовність, оригінальну сюжетну лінію, велич і радість почуттів, їх неповторність; відео та музичне оформлення, яскраві елементи сценічного дизайну.

6.6. Номінація «Тематичний фотоконкурс «Історичне фото».

Конкурс призначений для фотографів-аматорів. До Конкурсу подаються жанрові фото (портрети визволителів, місця бойових дій, місця поховань, зустрічі з ветеранами, тематичні урочистостості). У Конкурсі можуть брати участь лише ті роботи, які не були раніше опубліковані та не брали участі у жодному іншому конкурсі. Кожен учасник може надіслати не більше однієі фотографії. На Конкурс представляються виключно індивідуальні фотороботи, які являють собою чорно-білі або кольорові фотографії розміром А4 оформленні у паспорту. 

Критерії оцінювання

- якість зображення;

- відповідність тематиці та заявленим вимогам;

- художньо-емоційна виразність фото.

6.7. Номінація «Мій прадід був солдатом»

Що ми відчуваємо, коли дивимося на старі фотографії? Вони нас переносять у минуле, аби заново пережити колись прожиті моменти близьких нам людей, яких вже не буде.

У кожній родині були люди, які у ті далекі сорокові роки XIX століття стали на захист Вітчизни. І нам важливо зберегти пам'ять про них для майбутніх поколінь.

Усні розповіді недовговічні, багато з часом втрачається і тому номінація "Мій прадід був солдатом" необхідна, щоб історії херсонських сімей не зникли безслідно.

Мета:
- шанування пам'яті учасників Другої Світової війни і трудівників тилу;

- пропаганда сімейних цінностей;

- виховання духовно-моральної особистості;

- розвиток пізнавального інтересу у дитини.

Вимоги до конкурсної роботи та критерії оцінювання:

1. Одна-дві фото. Фото може бути як портретним, так і відображати участь у фронтових діях.

2. Есе – невеликий за обсягом (1000-1200 знаків) і самостійний за змістом прозовий твір із чітко вираженою авторською думкою, розгорнутий у формі розповіді з метою обґрунтування і демонстрації власної точки зору на події.

3. Роботу необхідно розмістити на власних соцсторінках (фейсбук, інстаграм; QR-код додається) з хештегом:

#Мій_прадід_був_солдатом

#Херсонщина_памятає

#Херсонщина_помнит

4. Оригінальність побудови композиції твору.

5. Самостійність думок, міркувань та висновків автора.

6. Грамотність.

7. Журі конкурсу

Учасників конкурсу оцінює журі, до складу якого входять запрошені оргкомітетом спеціалісти – фахівці позашкільних закладів освіти, установ культури міста, представники громадських організацій.

Члени журі за сумою балів визначають переможців та призерів конкурсу.

У день проведення конкурсу голови журі з кожної номінації надають заповнені та підписані всіма членами журі протоколи виступів дітей заступнику голови оргкомітету конкурсу (Окатова Любов Василівна – директор ПДЮТ). Після проведення заходу відповідальний представник від управління освіти передає протокол з результатами координатору – ПДЮТ (Павловій-Сисюк Тетяні Вікторівні).

8. Нагородження переможців та учасників

На підставі протоколу журі оргкомітет приймає рішення про нагородження переможців та призерів (1:1:1) у кожній номінації пам’ятними дипломами оргкомітету та грошовими призами оргкомітету.

Кращі конкурсні виступи будуть включені до гала-концерту.

Нагородження переможців конкурсу «Херсонщина пам’ятає…» відбудеться 13 березня 2020 року (Про час проведення заходу та місце буде повідомлено додатково).


План проведення Тижня Безпечного Інтернету

Зміст заходуДатапроведення
1.Інформаційний стенд про заходи тижня "Безпечний Інтернет поруч"17.02
2.Провести інформаційні хвилинки у 2 – 9 класах, на яких розповісти про можливості мережі Інтернет і про небезпеки, які можуть чекати там на дітей.Протягом тижня
3.Розробити і випустити інформаційні колаж «День безпечного Інтернету»18.02
4.Організувати перегляд відеороликів та презентацій з використанням мультимедійної дошки «Безпека дітей в Інтернеті» та обговорення побаченого. 2 - 9 клас.Протягом тижня
5.Конкурс буклетів на тему «Мережевий етикет». 5-6 клас.17-20.02(21.02 підведення підсумків)
6Віртуальна подорож країною безпечного Інтернету «Онляндією» 2-4 клас.Протягом тижня
7.Тестування на тему «Безпечний Інтернет» 2-9 клас.19-20.02
8.Бесіда «Безпечність спілкування в соціальних мережах»Протягом тижня
9.Конкурс учнівських газет «Я за безпечний Інтернет» (Word, Power Point). 7-9 клас.17-20.02(21.02 підведення підсумків)
10.Уроки Інтернет безпеки:Веб-агенція "СБІ" (Служба безпеки в Інтернеті)Нетикет-дартс «SOS у морі Інтернету»Нетикет-чат "Пригоди у контенті ввічливості"Протягом тижня
11.Єдиний день інформування “Етикет електронного спілкування”19.02
12Участь у міському конкурсі відеороликів «Безпечний Інтернет – це наш вибір»20.02
13.Підсумкова лінійка "ТАК - Безпечному Інтернету"21.02


Свято Миколая

Свято Миколая – це одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих. Всі діти писали листи до Святого Миколая і намагалися бути чемними та слухняними. Учні з нетерпінням очікували приходу Святого Миколая.

І ось він завітав до учнів нашої школи на свято «Святий Миколай, ти до нас завітай». Окрім Святого Миколая, до дітей прийшли в гості казкові персонажі: сніжинки, льодовики, зима, лісові мешканці.

Святий Миколай привітав всіх учнів та вчителів зі святом і подарував солодощі.


VIII Міжнародний Екологічний форум «Чисте Місто. Чиста Ріка. Чиста Планета»

21 листопада в обласній науковій бібліотеці імені О. Гончара відбувся VII Міжнародний Екологічний форум «Чисте Місто. Чиста Ріка. Чиста Планета», в якому взяли участь найактивніші учні нашої школи.

11-15 листопада 2019 року у школі проведено щорічний інформаційний тиждень екології «Чистий двір. Чисте місто », у рамках якого учні взяли участь у таких конкурсах:

на кращу екологічну сумку, кращий малюнок по енергозбереженню, презентацію тижня екології, фільм – слайд, краще есе та конкурс родинних творів «Моя сім`я береже енергоресурси».

Капітан команди «Школа енергії 2.0.»- Шацький Дмитро, учень 9 класу, взяв участь у мікс-конференції «Екологічна культура населення - шлях до сталого розвитку та енергозалежності країни» з метою розповсюдження позитивного досвіду з питань проведення енергоаудиту, енергозбереження.

Усі заходи були спрямовані на виховання бережливого ставлення до природи, формування свідомого мислення, що призведе до сталого розвитку усього суспільства та кожної людини в цілому.


Акція милосердя "Смаколики"

21.12.2019 року була проведена акція милосердя «Смаколики». До акції активно долучилися батьки, діти, педагогічний колектив школи. По закінченню акції було проведене розширене засідання спільно із представниками батьківської громадськості, органів учнівського самоврядування, під час якого було вирішено передати кошти на лікування для доньки учителя математики Борзової Т.Г.

Педагогічний колектив школи висловлює щиру подяку учням та батькам за небайдуже ставлення до чужого горя, милосердя та чуйні серця.


За результатами голосування президентом учнівського самоврядування "Дніпровські хвилі" стає Цимахович Валерія


У президентських перегонах беруть участь:

/Files/images/президент (1).jpg

/Files/images/президент (2).jpg


ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

04.10.2019 року у школі, органами учнівського самоврядування, був проведений розважальний захід «І вчитель – родом із дитинства».

Школярі підготували конкурси, змагання. Вчителі були поділені на два табірних загони І загін «Капітошка, ІІ загін «Веселята» та стали вихованцями пришкільного табору »Дивосвіт». Концерт пройшов у гарній невимушеній атмосфері.


ОГОЛОШЕННЯ!!!

З 25 вересня 2019 року розпочинається реєстрація кандидатів на посаду ПРЕЗИДЕНТА шкільного учнівського самоврядування.

Запрошуються учні 8-9 класів.

25 вересня - 14 жовтня - проведення агітаційної кампанії для кандидатів.

15 жовтня - день голосування (вибори президента).


Творчі роботи учнів школи


представлені на міський літературний конкурс для дітей

"Вся гордість учителя - в учнях"

Вся гордість учителя – в учнях

/Files/images/уч31.jpg

Стояли теплі й золоті дні. Учні нашого класу вже мріяли про закінчення уроків. Заплющивши очі, я бачила себе у світі, де все було краще ніж у школі, коли й вітерець не шелесне, а я стомлена плюхаюсь у річку та відчуваю невагомість.

Аж раптом до класу зайшла вона… Такої усміхненої і привітної вчительки ми ще не бачили. Втому як рукою зняло. І всі однокласники з цікавістю подивилися на неї. Очі її світилися безмежною любов’ю і ніжністю. Кажуть, що між чоловіком і жінкою буває кохання з першого погляду. Те саме я можу сказати про нас і вчительку української мови і літератури Кірвас Юлію Миколаївну.

Як казав Григорій Сковорода: «Любов виникає з любові; коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю». Так і Юлія Миколаївна зачарувала нас, підлітків, які так недовірливо ставляться до всього нового.

Рідко хто думає, що навчаючи дітей, вчителі наповнюють їх порожні скрині мрій та сподівань різними чеснотами та властивостями. А так і є, бо діти зберігають світло любові, радості і доброти.

За шість років навчання я бачила не так багато вчителів, але всі вони намагалися дати нам знання різними методами і зусиллями. А Юлія Миколаївна просто нас любить і, як мама, передає свій власний досвід, не жалкуючи ніжності, доброти, лагідних слів. І найскладніші теми і поняття легко запам’ятовуються. З нею ми ніколи не нудьгуємо і навіть не поспішаємо додому.

Дивлячись на Юлію Миколаївну, гадаю, що дарувати знання з любов’ю приємніше, ніж отримувати їх. Ми полюбили українську мову тому, що нею захоплюється Юлія Миколаївна. Вчителька нам відкрила безмежний світ цього предмета, бо вона поєднала в собі любов до справи і до нас.

Юлія Миколаївна надихає мене обрати цю цікаву професію вчителя. Думаю, що її уроки, та, напевно, весь її образ залишаться у мене в пам’яті. І у майбутньому я буду переказувати історії про нашу школу своїм дітям, про чудову вчительку, яка мене навчала, яка випромінювала любов, спокій і впевненість, і яка дала мені поштовх до вибору шляху, яким я пройду все життя.

Бутвіловська Анастасія, 6-а клас


Вся гордість учителя - в учнях

/Files/images/уч31.jpg

У світі є велика кількість професій. Однією з них є професія вчителя.

Вчитель – це людина, яка потрібна всім. Без вчителів не було б ні лікарів, ні інженерів. Важливі всі професії, але без вчителя не може існувати ні одна цивілізація.

Робота вчителя дуже важка, він повинен бути добрим, терплячим, розумним і з великою любов’ю в серці до дітей.

Менделєєв говорив: «Вся гордість учителя – в учнях, в зростанні посіяних ним зерен».

Ми завжди пам’ятаємо своїх вчителів, тих, хто навчив нас добру, справедливості.

Яскравим прикладом справжнього вчителя є Кірвас Юлія Миколаївна, вчитель української мови та літератури, вона багато років віддала праці з дітьми. Зараз працює в загальноосвітній школі. З нею уроки проходять легко та швидко, бо вона може цікаво розкрити тему і все доступно пояснити. Юлія Миколаївна має дуже гарне почуття гумору і відчуває аудиторію, коли всі втомилися, вона з легкістю розрядить напруження, допоможе нам запам’ятати новий матеріал. Ми завжди готуємося до її уроків, тому що завдання завжди цікаві. Наприклад, найулюбленішим завданням нашого класу є анаграми.

Юлія Миколаївна завжди може знайти підхід до кожного учня і підтримати у складних ситуаціях. А за її плідну працю ми дякуємо їй гарним навчанням – це найкращий показник хорошого вчителя, адже весь її вклад в учнів виправданний.

Для мене моя вчителька – це педагог, який має значний професійний досвід; знає досконало свій предмет і методику його викладання; може знайти вірний вихід з будь-якої ситуації – як педагогічної, так і у вихованні своїх учнів.

Алещенко Альбіна, 6-а клас



Іскри натхнення

12 квітня 2019 року на підсумковому святі «Іскри натхнення», який проведено Творчою лабораторією Центру на базі Палацу дітей та юнацтва, лідери -активісти шкільного учнівського самоврядування «Дніпровські хвилі»: Сирих Катерина, учениця 9 класу; Клочко Луїза , учениця 9 класу; Калінчик Анастасія, учениця 9 класу; Шацький Дмитро, учень 8 класу, отримали грамоти переможців у чотирьох номінаціях конкурсу.

/Files/images/іскри (1).JPG

/Files/images/іскри (2).JPG


Учнівське самоврядування оголосило про проведення Всеукраїнського поетичного молодіжного конкурсу "Рими на колесах"

Творчі учні нашої школи відгукнулися.

Їх творчі роботи розміщуються на сторінці Донецького юридичного інституту МВС України в соціальній мережіFacebook, за посиланням ‒https://www.facebook.com/pg/dlipoeti/posts wym-1555325029597


ПОЛОЖЕННЯ

про проведення міського літературного конкурсу для дітей

«Вся гордість учителя – в учнях»

(для шкільних Інтернет-видань та газети МУП)

1. Загальні положення

1.1. Міський літературний конкурс «Вся гордість учителя – в учнях» (далі – Конкурс) проводиться міським медіа клубом «Natuse Vincere» ("Народжені перемагати") та комісію з питань зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації Міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради.

1.2. Засновником Конкурсу є медіа клуб «Natuse Vincere» за підтримки Управління освіти Херсонської міської ради.

1.3. Співорганізатором Конкурсу є Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки Херсонської обласної ради.

1.4. Конкурс відбувається за підтримки Херсонської обласної організації Спілки письменників України та ГО «Асоціації працівників закладів освіти м. Херсона».

1.5. Об’єктом Конкурсу є творчі роботи учнівської молоді про вчителів , які розміщені в Інтернет виданнях, в тому числі на сайтах освітніх закладів.

1.6. Організацію та проведення Конкурсу здійснює медіа клуб «Natuse Vincere» ("Народжені перемагати") і комісія з питань зв’язків з громадськістю та ЗМІ Міського учнівського парламенту із залученням шкільних органів дитячого самоврядування.

1.7.Для організації та проведення Конкурсу створюється організаційний комітет.

1.7.1. До складу організаційного комітету входять представники клубів Міського учнівського парламенту і члени комісії з питань зв’язків з громадськістю та ЗМІ , громадські організації та педагогічні представники позашкільних закладі, представники бібліотек.

1.7.2. Організаційний комітет уповноважений ухвалювати рішення з усіх питань, що виникають у зв’язку з проведенням Конкурсу та здійснює організаційну роботу щодо його проведення.

1.7.3.Оформляє документацію щодо проведення Конкурсу та підбиття підсумків.

1.7.4.Забезпечує порядок проведення Конкурсу.

1.7.5. Залучає до оцінки конкурсних робіт незалежне журі та затверджує персональний склад журі.

1.7.6. Оргкомітет не має права втручатися в роботу журі та впливати на оцінку робіт.

1.7.7. Сприяє висвітленню результатів Конкурсу в засобах масової інформації.

1.7.8. Організовує поширення кращих надбань конкурсу через засоби масової інформації.

2. Мета Конкурсу:

2.1. Розвиток та підтримка літературних здібностей дітей і підлітків й розвиток навичок роботи в Інтернет-журналістиці.

2.2. Формування почуття вдячності серед учнівської молоді .

3. Завдання конкурсу

3.1. Долучити шкільні органи дитячого самоврядування та учнівську молодь до поширення позитивної інформації про професію вчителя.

3.2. Стимулювати учнівську молодь стосовно розміщення позитивної інформації в Інтернет мережі.

3.3. Формувати елементи навичок написання Інтернет інформації.

5. Терміни проведення Конкурсу та умови подачі творчих робіт.

5.1. Конкурс проводиться з 18 березня 2019 року до 26 квітня 2019 року.

5.2. Надання конкурсних матеріалів оргкомітету здійснюється включно до 30 квітня 2019 року до 16.00. Творчі роботи в електронному вигляді разом із заявкою ( файли у форматі Word підписані (прізвище та ім'ям автора )) надсилаються на електронну адресу: kovachkovach@ukr.net – Ковач Ірина Миколаївна (куратор медіаклубу, керівник гуртка ХМЦНТТУМ).

5.3. У заявці вказується ПІБ , клас та назва загальноосвітнього закладу, тема роботи, контактний телефон ) та посиланням на Інтернет-публікацію матеріалу (див.додаток).

5.4.У разі відсутності можливості надіслати роботу по електронній пошті, конкурсну роботу учасник представляє на флешці (Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки).

5.5. Обсяг творчих робіт: 1-2 сторінки для учнів 5-6 класів; 1-2 сторінки для учнів 7-8 класів та 1-3 сторінки для учнів 9-10 класів (друкований текст , кегль 14, Times New Roman). Окремо до роботи додається фото учителя, про якого йдеться у тексті творчої роботи .

5. 6. Подання заявки на Конкурс означає автоматичну згоду на використання персональних даних учасників та опублікування їхніх творів згідно з чинним законодавством (вимоги Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 р. № 2297-VI).

6.Умови проведення Конкурсу

6.1. Підготовка до Конкурсу здійснюється з 18 березня 2019 року до 22 березня. У цей період шкільні органи дитячого врядування та члени Міського учнівського парламенту пропагують Конкурс по класам з метою залучення до участі учнів.

6.2.Міський Конкурс проводиться в один етап. У підготовчий період з 22 березня по 20 квітня потенційні учасники конкурсу самостійно:

- обирають жанр творчої роботи (есе, нарис, публіцистична стаття або оповідання чи літературне дослідження);

- вивчають вимоги до написання обраного жанру ;

-обирають вчителя, про якого створюють свою творчу роботу .

6.3. Роботи пишеться на українській мові. Темою роботи повинна бути реальна історія, яка розповідає про життя і самовіддану працю педагога, який вплинув на становлення особистості учасника Конкурсу. Автор роботи вибирає влучну назву до своєї творчої роботи. Назва повинна відповідати змісту роботи та привертати увагу читача.

6.3.20 - 26 квітня учасники Конкурсу розміщують свою творчу роботу на сайті школи, чи іншому Інтернет виданні.

6.4. До 16.00 26 квітня 2019 року учасники Конкурсу надсилають свою роботу і посилання на Інтернет видання, де розміщена дана творча робота, та заявку на електронну адресу: kovachkovach@ukr.net з зазначенням « Конкурс – «Вся гордість учителя – в учнях».

6.5.За бажанням органів шкільного самоврядування можна провести Конкурс між класами. У такому випадку слід додати до інформації кількість робіт учасників шкільного етапу та надіслати для участі у Конкурсі лише по одній роботі переможців шкільного етапу кожної вікової категорії .

6.6. До участі у конкурсі допускаються творчі роботи, що опубліковані у Інтернет-виданнях та відповідають тематиці конкурсу.

6.7. Конкурсні роботи учасників не рецензуються та не повертаються авторам.

6.8. Роботи переможців Конкурсу будуть опубліковані в онлайн-газеті «Міський учнівський парламент» та подані до друку у фахові періодичні видання.

7. Критерії оцінювання:

- оригінальність творчого задуму – 10 балів;

- нестандартність композиційного втілення- 5 балів;

- новизна художніх рішень – 10 балів;

- яскравість художніх образів- 5 балів;

- рівень літературного викладу та його відповідність обраному жанру – 5 балів

• влучність назви – 5 балів.

Максимальна кількість балів - 60

8. УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

8.1. Учасниками Конкурсу є учні 5-6 класів, 7-8 класів та 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Херсону.

9.Журі конкурсу

9.1. Для визначення переможців оргкомітет Конкурсу формує склад журі у кількості 5 осіб .

9.2. До складу журі (за згодою) включаються представники ЗМІ, працівники позашкільних закладів освіти, представники Херсонської обласної організації Спілки письменників України та учнівські лідери, які не є учасниками конкурсу 9.3. Журі Конкурсу забезпечує перевірку та об’єктивність оцінювання конкурсних матеріалів, визначає переможців та призерів.

9.5. Оцінювання здійснюється 29 квітня шляхом перегляду текстів творчих робіт відповідно до визначених критерії.

9.6. Кожен член журі самостійно переглядає роботу кожного учасника і заповнює власний протокол

9.7. 1 травня до 15. 00 кожен член журі надсилає сканований протокол з власним підписом на адресу: kovachkovach@ukr.net

9.8. 2 травня голови журі та оргкомітету узагальнюють результати голосування усіх членів журі в загальному протоколі та надсилають його в електронному вигляді на електронну адресу center_kherson@ukr.net для розміщення на сайті управління освіти .

9.10.Рішення журі Конкурсу є остаточним, не підлягає оскарженню.

10 Визначення переможців та нагородження

10.1.Конкурсна комісія оцінює кожну позицію умов конкурсу. Невиконання або неналежне виконання умов веде до відрахування балів із загальної суми за підсумками конкурсу.

10.2. Переможці визначаються за середньою сумою балів, виставленою усіма членами журі.

10.3. За результатами конкурсу визначається одне перше місце, одне друге місце, одне третє місце в кожній віковій номінації. Переможці нагороджуються дипломами управління освіти та подарунками (за наявності підтримки спонсорів).

10.4. Стаття комісії з питань зв’язків з громадськістю про результати конкурсу з фотографіями визначених переможців розміщується на сайті управління освіти.

10.5. Урочисте нагородження переможців, номінантів та учасників Конкурсу проводиться 14 травняня 2019 року у приміщенні Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки.

Оргкомітет, члени медіа клубу«Natuse Vincere»

при комісії зпитань освіти та комісія з питань звязків з громадскістю та ЗМІ Міського учнівського парламенту


«Міс Весна -2019» конкурс краси, грації та натхнення

Напередодні свята 8 Березня відбувся щорічний конкурс "Міс-Весна 2019" серед учнів 5-7 класів, який зібрав повний зал поціновувачів прекрасного. Цьогоріч у конкурсі краси взяли участь 11 учасниць. Організаторами були учнівське самоврядування та педагог- організатор школи.

Як зазначають організатори, це не просто конкурс краси, це свято має виховувати в учнів культуру та естетичний смак, розвивати творчу активність.

«Ми створюємо умови для самореалізації особистості дівчат, виявлення їх талантів, смаків та уподобань, виховання почуття успіху та позитивного світосприйняття. Власне такою є головна мета конкурсу «Міс-Весна 2019».

Програма заходу була дуже насиченою. В усіх конкурсах, а саме: «Візитка», «Грація», «Конкурс талантів», «Дефіле» кожна з дівчат проявила свій талант, свою індивідуальність, свою красу. Щоразу конкурсантки вражали глядачів своїми чарівними образами.

За результатами оцінювання журі переможцями стали:

- у номінації «Міс Весна-2019» - Бутвіловська Анастасія, учениця 6-А класу;

- у номінації «І віце-міс» - Українська Вероніка, учениця 6-Б класу;

- у номінації «ІІ віце-міс» - Дяк Іванна, учениця 5 класу.

«Міс глядацьких симпатій»(оцінку ставили глядачі) стали – Виноградова Валерія, Дяк Іванна, Бутвіловська Анастасія.

Всі учасниці нагороджені заохочувальними подарунками та фруктовими букетами від координаторів програми «Healthy schools: заради здорових і радісних школярів».

/Files/images/конкурс (12).jpg

/Files/images/конкурс (8).jpg

/Files/images/конкурс (6).jpg

/Files/images/конкурс (10).jpg


День етикету у школі

04 березня 2019 року у школі в рамках місячника художньо - естетичного виховання був проведений захід «День етикету» серед учнів 8-9 класів.З метою сприяння збагаченню знань учнів про етикет та правила поведінки в громадських місцях; формування соціокультурної компетентності учнів, згуртування учнівського колективу та організація дозвілля.

Учні змагалися у 3 – ох конкурсах «Інформаційне повідомлення»,ІІ конкурс «Ситуаційна імпровізація»,ІІІ конкурс «Запитання та відповіді».

Перемогли учні 8 класу.

/Files/images/етикет (3).JPG/Files/images/етикет (1).JPG


Оголошується подяка учнівському колективу за участь у конкурсі на кращу екологічну інсталяцію «Створи свій погляд на екологічні проблеми Херсонщини», який проведено у рамках міжнародного екологічного форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета»



Вітаємо з перемогою Каранфіл Карину, ученицю 9 класу, за ІІ місце у міському конкурсі на кращий агітаційний плакат «Сміття- цінний ресурс», який проведено у рамках міжнародного екологічного форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета»

/Files/images/каран.JPG


08 лютого 2019 року на базі Палацу дитячої та юнацької творчості відбувся ІІ етап конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Я лідер – за мною майбутнє» , організатори конкурсу Міський учнівський парламент, відвідали захід представники шкільного учнівського самоврядування Клочко Луїза – голова центру «Молоде покоління» (молодші школярі) та Калінчик Анастасія – голова центру екології « Зелена хвиля».


Кожного місяця, без попередження, центр «Екології» проводить рейд-перевірку санітарного стану класних кімнат. За результатами перевірки визначаються лідери чистоти (лідери дня, лідери тижня), після підведення підсумків інформація висвітлюється на сайті школи – сторінка «Самоврядування» та на інформаційному стенді у вестибюлі, також члени УС звітують про стан чистоти на нараді при директорові школи.


Звіт шкільного учнівського самоврядування

про санітарний стан класних кімнат під час освітнього процесу

Дата 08.10.2018
Після 3-го уроку Після 6-го уроку
Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Квіти
5 кл. + + - малюнки + + + +
6 А + - Сміття навколо корзини + + + + +
6 Б - - Сміття навколо корзини - малюнки + - перенавантажена + +
7 кл + + - малюнки + + - малюнки +
8 кл + - Відсутня корзина взагалі??? + + - Сміття навколо корзини + - Земля незволожена
9 кл - + + + + + -
11 кл + + + + + + +
Дата Лідери дня 08.10.2018
Після 3-го уроку Після 6-го уроку
Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Квіти
5 кл. + + - + + + +
6 А + - + + + + +
6 Б - - - + - + +
7 кл + + - + + - +
8 кл + - + + - + -
9 кл - + + + + + -
11 кл + + + + + + +
Дата 09.10.2018
Після 3-го уроку Після 6-го уроку
Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Квіти
5 кл. + + + + + + +
6 А + + + - + - малюнки - Земля незволожена
6 Б + + - малюнки + + + +
7 кл + - Сміття навколо урни + + - Сміття навколо урни + +
8 кл - + + - - Сміття навколо урни + - Земля незволожена
9 кл - + - + - Сміття навколо урни + -
11 кл + + - неякісно - + + +
Дата Лідери дня 09.10.2018
Після 3-го уроку Після 6-го уроку
Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Квіти
5 кл. + + + + + + +
6 А + + + - + - -
6 Б + + - + + + +
7 кл + - + + - + +
8 кл - + + - - + -
9 кл - + - + - + -
11 кл + + - - + + +
Дата 12.10.2018
Після 3-го уроку Після 6-го уроку
Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Квіти
5 кл. + + + + + + +
6 А - - + - + + -
6 Б + + + + + + +
7 кл - + + - - - +
8 кл + - + - - + +
9 кл + + + + + + +
11 кл + + + + + + +
Дата Лідери дня 12.10.2018
Після 3-го уроку Після 6-го уроку
Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Квіти
5 кл. + + + + + + +
6 А - - + - + + -
6 Б + + + + + + +
7 кл - + + - - - +
8 кл + - + - - + +
9 кл + + + + + + +
11 кл + + + + + + +

Лідери тижня

по санітарному стану класних кімнат (жовтень)

І 5 клас Кабінет Всесвітньої літератури Жодного зауваження
ІІ 11 клас Кабінет Фізики Незначні зауваження
ІІІ 6-Б Кабінет Історії Незначні зауваження
ІІІ 9 клас Кабінет Української мови та літератури Незначні зауваження
ІV 6-А Кабінет Трудового навчання
V 7 клас Кабінет Музичного мистецтва
V 8 клас Кабінет Біології

Дата 25.09.2018
Після 3-го уроку Після 6-го уроку
Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Квіти
5 кл. + Сміття на підлозі відсутнє + Сміття в корзині відсутнє + Підгот. до наступного уроку + + + + В належному стані
6 А - Сміття на підлозі присутнє - Сміття в корзині присутнє + Підгот. до наступного уроку + - + + В належному стані
6 Б - Сміття на підлозі присутнє + Сміття в корзині відсутнє - Підгот. до наступного уроку + + + + В належному стані
7 кл + Сміття на підлозі відсутнє + Сміття в корзині відсутнє + Підгот. до наступного уроку - + + + В належному стані
8 кл + Сміття на підлозі відсутнє + Сміття в корзині відсутнє + Підгот. до наступного уроку + + + + В належному стані
9 кл - Сміття на підлозі присутнє - Сміття на підлозі присутнє + Підгот. до наступного уроку + + + - Не в належному стані
11 кл + Сміття на підлозі відсутнє + Сміття в корзині відсутнє + Підгот. до наступного уроку + + + + В належному стані

Дата Лідери дня 25.09.2018
Після 3-го уроку Після 6-го уроку
Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Квіти
5 кл. + Сміття на підлозі відсутнє + Сміття в корзині відсутнє + Підгот. до наступного уроку + + + + В належному стані
6 А - Сміття на підлозі присутнє - Сміття в корзині присутнє + Підгот. до наступного уроку + - + + В належному стані
6 Б - Сміття на підлозі присутнє + Сміття в корзині відсутнє - Підгот. до наступного уроку + + + + В належному стані
7 кл + Сміття на підлозі відсутнє + Сміття в корзині відсутнє + Підгот. до наступного уроку - + + + В належному стані
8 кл + Сміття на підлозі відсутнє + Сміття в корзині відсутнє + Підгот. до наступного уроку + + + + В належному стані
9 кл - Сміття на підлозі присутнє - Сміття на підлозі присутнє + Підгот. до наступного уроку + + + - Не в належному стані
11 кл + Сміття на підлозі відсутнє + Сміття в корзині відсутнє + Підгот. до наступного уроку + + + + В належному стані

Дата 26.09.2018
Після 3-го уроку Після 6-го уроку
Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Квіти
5 кл. + + + + + + +
6 А - - + - - - +
6 Б - + + - - + +
7 кл - - - + - - +
8 кл + + + + + + +
9 кл + + + + + + +
11 кл + + + + + - +

Дата Лідери дня 26.09.2018
Після 3-го уроку Після 6-го уроку
Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Квіти
5 кл. + + + + + + +
6 А - - + - - - +
6 Б - + + - - + +
7 кл - - - + - - +
8 кл + + + + + + +
9 кл + + + + + + +
11 кл + + + + + - +
Дата 27.09.2018
Після 3-го уроку Після 6-го уроку
Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Квіти
5 кл. + + + + + + +
6 А + - - + + - +
6 Б + + + + - - +
7 кл + - - + - + +
8 кл + + + + - + +
9 кл + - + + + + +
11 кл + + - - + - +
Дата Лідери дня 27.09.2018
Після 3-го уроку Після 6-го уроку
Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Квіти
5 кл. + + + + + + +
6 А + - - + + - +
6 Б + + + + - - +
7 кл + - - + - + +
8 кл + + + + - + +
9 кл + - + + + + +
11 кл + + - - + - +
Дата 28.09.2018
Після 3-го уроку Після 6-го уроку
Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Квіти
5 кл. + + + + + + +
6 А - + - + + - +
6 Б - + + - + + +
7 кл - + - + + - +
8 кл + - + - + + +
9 кл + + - + + + +
11 кл + + + + + + +
Дата Лідери дня 28.09.2018
Після 3-го уроку Після 6-го уроку
Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Сміття на підлозі Корзина для сміття Дошка Квіти
5 кл. + + + + + + +
6 А - + - + + - +
6 Б - + + - + + +
7 кл - + - + + - +
8 кл + - + - + + +
9 кл + + - + + + +
11 кл + + + + + + +

Лідери тижня +

по санітарному стану класних кімнат з 25-28.09

І 5 клас Кабінет Всесвітньої літератури Жодного зауваження
ІІ 11 клас Кабінет Фізики Незначні зауваження (дошка)
ІІ 8 клас Кабінет Біології Незначні зауваження (переповнена корзина з сміттям)
ІІІ 9 клас Кабінет Української мови та літератури Незначні зауваження

Лідери тижня-

по санітарному стану класних кімнат з 25-28.09

І 6-А Кабінет Трудового навчання №13 Найбільше зауважень
ІІ 7 клас Кабінет Музичного мистецтва №8
ІІІ 6-Б Кабінет Історії №3

УВАГА!

Проект «Учнівські лідери разом з поліцією »

Міського учнівського парламенту при Управлінні освіти Херсонської міської ради та відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Херсонській області

Концепція проекту: проведення спільних комунікативних заходів лідерів Міського учнівського парламенту сприятиме формуванню у школярів знань, умінь та навичок відповідальної, адаптивної, безпечної поведінки в соціумі.

Мета проекту:

- формування громадянської та правової свідомості учнівської молоді;

-проведення просвітницької профілактичної діяльності, що сприятиме зменшення проявів негативної та аморальної поведінки серед школярів;

- формування розуміння важливості роботи поліції для безпеки суспільства;

Завдання проекту:

- сформувати у членів міського клубу «Феміда» знання щодо правових норм поведінки в соціумі, обов’язки та відповідальність кожного за свої вчинки;

- формувати у підлітків навики вірних дій у складних життєвих ситуаціях;

- сформувати у членів клубу навички проведення профілактичної та інформаційної роботи серед однолітків щодо попередження негативної поведінки ;

- проводити профорієнтаційну роботу щодо важливості професій необхідних для ефективного функціонування поліцейської служби;

Виконавці проекту : комісія з питань захисту прав дітей та члени міського клубу «Феміда» Міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради, представники ювенальної превенції УПД ГУНП

Цільові групи учасників проекту: члени міського та шкільних правових клубів, учні 5-8 класів

Місце реалізації проекту: Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 14 Херсонської міської ради (база засідань клубу «Феміда») та заклади загальної середньої освіти міста

Тривалість проекту: січень - квітень 2019 року.

Реалізація проекту:

Представники ювенальної превенції УПД ГУНП знайомлять членів клубу «Феміда» з правами та обов’язками дітей шляхом моделювання складних, або навіть екстремальних ситуацій. Вчать їх вірним та адекватним діям для власної безпеки. У інтерактивній формі, тобто, граючись або тренінговій формі, театралізованій (тощо) лідери отримують нові знання та навички, які допоможуть їй адекватно реагувати на небезпечну ситуацію. У процесі навчання демонструються різноманітні моделі спілкування людей. Члени клубу отримують і засвоюють таку форму поведінки, при якій, залишаючись добрим, можна бути обережним і пильним та не забувати про безпеку.

Представники ювенальної превенції УПД ГУНП розробляють для членів клубу сценарії проведення спільних занять на тематику визначену планом та вчать їх проводити серед однолітків спільні тренінги (ігри, заняття).

Члени міського клубу «Феміда», отримавши знання та навички проведення комунікативних заходів серед однолітків, проводять у своїх школах спільно з представником поліції (за рішенням адміністрації та шкільного парламенту) відповідні інтерактивні заняття (тренінги, ігри тощо ) серед членів шкільних правових клубів (комісій , міністерств тощо) класів. Інформацію про проведення заходів та результати ( текстову та фоторепортаж, презентацію., відеоролик тощо) вони обговорюють на наступних засіданнях правової комісії та клубу «Феміда» Міського учнівського парламенту. Дана інформація розміщується на блозі комісії та сайті управління освіти.

Під час реалізації проекту члени учнівська молодь ознайомлюється з важливістю роботи поліції для суспільної безпеки, підвищуючи таким чином рівень довіри до працівників правоохоронних органів серед учасників проекту та формуючи інтерес у них до професій поліцейської служби .

Результати реалізації проекту обговорюються на конференції (або «круглий стіл») .

Очікуванні результати: та правової

Співпраці поліції і лідерів міського учнівського парламенту дасть наступні результати:

- підвищення рівня громадської та правової свідомості серед членів правових клубів та інших учасників проекту;

- розширення знань серед учасників проекту про нові пріоритети у роботі правоохоронців. Даний проект допоможе сформувати новий імідж “оновленого міліціонера – захисника правопорядку;

-члени міського клубу «Феміда» навчатися проводити комунікативні інтерактивні заняття серед однолітків.

-завдяки заняттям і зустрічам з працівниками поліції деякі підлітки можуть захотіти далі продовжити свою кар’єру у сфері правоохоронних органі

-працівники поліції стануть партнером учнівської громади, яка приймає участь у проекті, а не представником карального органу;

-зняття психологічного бар’єру, формування розуміння важливості професій поліцейської служби для суспільства.

Кількісні та якісні критерії оцінки результативності впровадження проекту:

- кількість охоплених учасників проектом;

- рівень знань та навичок отриманих в результаті участі у проекті (анкетування вхідне та вихідне, тести, уміння вирішувати проблеми через діалог);

- кількість занять проведених членами клубу «Феміда» та членами шкільних правових клубів;

- кількість статей в інтернет виданнях та на сайтах управління і шкільних;

- кількість бажаючих серед дітей обрати професію поліцейського-захисника правопорядку.

Складності та загрози при реалізації проекту

- зміст занять (тренінгів, тощо) та форми і методи не відповідають віковим особливостям членів міського клубу, не є інтерактивними та не викликали у них зацікавленості;

- члени клубу не отримали відповідних комунікативних навиків для проведення просвітницької роботи серед однолітків і не сприятимуть поширенню просвітницької профілактичної роботи в шкільних клубах, класах;

- пасивність членів клубів, комісії Міського учнівського парламенту не сприятиме поширенню отриманих знань .

Додаток до проекту : планспільних дій Міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради

та відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Херсонській області щодо реалізації проекту ««Учнівські лідери разом з поліцією » на 2019 рік ( 3 аркуша)

Додаток до проекту.

План заходів реалізації проекту «Проект «Учнівські лідери разом з поліцією »

№п/п Тема заходу Проекту Дата проведення Місце проведення Учасники Проекту
1 1.Булінг 2. Вхідне анкетування 22 01 Початок о 15.30 Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 14 Херсонської міської ради вул. Гетьмана Сагайдачного, 20, Відділ ювенальної превенції УПД ГУНП , комісія з питань захисту дитини Міського учнівського парламенту , члени клуб «Феміда» при комісії з питань захисту прав дитини Міського учнівського парламенту (для представників правових клубів навчальних закладів шкіл № 12, 13, 18, 21, 24, 27, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 48, 50, 52, 53, 56, ФТЛ, АлХДУ, ЦОМ
Булінг 24 01 початок о 15:30 Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 14 Херсонської міської ради вул. Гетьмана Сагайдачного, 20, Відділ ювенальної превенції УПД ГУНП , комісія з питань захисту дитини Міського учнівського парламенту , члени клуб «Феміда» при комісії з питань захисту прав дитини Міського учнівського парламенту (для представників правових комісій шкіл 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 20, 26, 28, 30, 31, 35, 46, 47, 51, 54, 55, 57, ТЛМ
2 Наркотики та їх шкода. Кримінальна відповідальність за розповсюдження наркотичних речовин. 19.02 Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 14 Херсонської міської ради вул. Гетьмана Сагайдачного, 20, Відділ ювенальної превенції УПД ГУНП , комісія з питань захисту дитини Міського учнівського парламенту , члени клуб «Феміда» при комісії з питань захисту прав дитини Міського учнівського парламенту (для представників правових клубів навчальних закладів шкіл № 12, 13, 18, 21, 24, 27, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 48, 50, 52, 53, 56, ФТЛ, АлХДУ, ЦОМ
Наркотики та їх шкода. Кримінальна відповідальність за розповсюдження наркотичних речовин. 21.02 Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 14 Херсонської міської ради вул. Гетьмана Сагайдачного, 20, Відділ ювенальної превенції УПД ГУНП , комісія з питань захисту дитини Міського учнівського парламенту , члени клуб «Феміда» при комісії з питань захисту прав дитини Міського учнівського парламенту (для представників правових комісій шкіл 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 20, 26, 28, 30, 31, 35, 46, 47, 51, 54, 55, 57, ТЛМ
3 Хуліганство та вандалізм(Розпиття алкоголю, аморальна поведінка). 19.03 Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 14 Херсонської міської ради вул. Гетьмана Сагайдачного, 20, Відділ ювенальної превенції УПД ГУНП , комісія з питань захисту дитини Міського учнівського парламенту , члени клуб «Феміда» при комісії з питань захисту прав дитини Міського учнівського парламенту (для представників правових клубів навчальних закладів шкіл № 12, 13, 18, 21, 24, 27, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 48, 50, 52, 53, 56, ФТЛ, АлХДУ, ЦОМ
Хуліганство та вандалізм (Розпиття алкоголю, аморальна поведінка). 21.03 Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 14 Херсонської міської ради вул. Гетьмана Сагайдачного, 20, Відділ ювенальної превенції УПД ГУНП , комісія з питань захисту дитини Міського учнівського парламенту , члени клуб «Феміда» при комісії з питань захисту прав дитини Міського учнівського парламенту (для представників правових комісій шкіл 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 20, 26, 28, 30, 31, 35, 46, 47, 51, 54, 55, 57, ТЛМ
4 1.Захист від насилля в сім’ї. 2. Вихідне анкетування 16.04 Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 14 Херсонської міської ради вул. Гетьмана Сагайдачного, 20, Відділ ювенальної превенції УПД ГУНП , комісія з питань захисту дитини Міського учнівського парламенту , члени клуб «Феміда» при комісії з питань захисту прав дитини Міського учнівського парламенту (для представників правових клубів навчальних закладів шкіл № 12, 13, 18, 21, 24, 27, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 48, 50, 52, 53, 56, ФТЛ, АлХДУ, ЦОМ
1.Захист від насилля в сім’ї. 2. Вихідне анкетування 18.04 Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 14 Херсонської міської ради вул. Гетьмана Сагайдачного, 20, Відділ ювенальної превенції УПД ГУНП , комісія з питань захисту дитини Міського учнівського парламенту , члени клуб «Феміда» при комісії з питань захисту прав дитини Міського учнівського парламенту (для представників правових комісій шкіл 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 20, 26, 28, 30, 31, 35, 46, 47, 51, 54, 55, 57, ТЛМ
«Круглий стіл» Результати впровадження проекту 25.04 Відділ ювенальної превенції УПД ГУНП , комісія з питань захисту дитини Міського учнівського парламенту , члени клуб «Феміда» при комісії з питань захисту прав дитини Міського учнівського парламенту (для представників правових комісій шкіл 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 20, 26, 28, 30, 31, 35, 46, 47, 51, 54, 55, 57, ТЛМ, № 12, 13, 18, 21, 24, 27, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 48, 50, 52, 53, 56, ФТЛ, АлХДУ, ЦОМ

ПОГОДЖЕНО

Начальник управління освіти

___________ Ю.М.Ніконов

Положення

про проведення конкурсу на кращого лідера

учнівського самоврядування

«Я шкільний лідер - за мною майбутнє»

1. Загальні положення:

1.1 Конкурс президентів шкільного самоврядування освітніх закладів міста Херсона на тему “Я лідер - за мною майбутнє” ( далі - Конкурс). Конкурс започаткований за ініціативою Міського учнівського парламенту ( далі-МУП).

1.2 Організаторами Конкурсу президентів шкільного самоврядування освітніх закладів міста Херсона є Рада міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради за підтримки управління освіти.

1.3 До участі в конкурсі запрошуються президенти загальноосвітніх навчальних закладів.

1.4 Організацію і проведення конкурсу забезпечує Рада МУП із залученням шкільних органів дитячого самоврядування .

1.5 Для організації та проведення конкурсу створюється організаційний комітет.

1.5.1 До складу організаційного комітету входять представники Ради МУП, представники педагогічного колективу позашкільних заходів, представники Палацу дитячої та юнацької творчості та управління освіти.

1.5.2 Організаційний комітет уповноважений ухвалювати рішення з усіх питань, що виникають у зв’язку з проведенням конкурсу та здійснює організаційну роботу щодо його проведення.

1.5.3 Формує сценарій проведення Конкурсу.

1.5.4 Приймає заявки на участь у Конкурсі.

1.5.5 Відбирає за висновками журі найкращі відеоролики органів учнівського самоврядування.

1.5.6 Організовує реєстрацію рейтингової оцінки відеороликів під час виступів.

1.5.7 Готує ведучих до Конкурсу .

1.5.8 Створює урочисту атмосферу проведення Конкурсу.

1.5.9 Створює умови для презентації учасників Конкурсу.

1.5.10 Готує дипломи та медалі для нагородження.

1.5.11 Організовує поширення кращих представлених робіт на конкурсі через засоби масової інформації. Готує статтю про перебіг та результати для сайту управління освіти.

2. Мета

2.1 Сприяти виявленню та розвитку лідерського, організаторського, інтелектуального творчого потенціалу підлітків.

2.2 Активізувати інноваційну діяльність учнівської молоді, оптимізувати форми і методи роботи з лідерами учнівського самоврядування , сприяти розвитку молодіжного лідерського руху в освітніх закладах міста.

2.3 Сприяти розвитку успішної особистості з активною та відповідальною життєвою позицією.

3.Завдання конкурсу:

3.1 Навчити підлітків ставити та досягати цілі, відкривати та примножувати лідерські та партнерські якості.

3.2 Набуття учасниками конкурсу навичок:

- грамотної постановки цілей та пошуку внутрішніх ресурсів для їх досягнення

- роботи в команді та створення гармонійних стосунків з однолітками та дорослими

- оцінка своїх дій через критерії результативності

- розподілу та плануванню свого часу (тайм-менеджмент)

- підвищення особистої конкурентоспроможності

- виявлення позитивного досвіду із помилок та досягнень

- аналізу своїх бажань та прагнень, пошуку ефективних рішень спрямованих у майбутнє.

4. Учасники конкурсу

4.1. У конкурсі беруть участь лідери шкільних органів самоврядувань міста.

4.2. До участі запрошуються президенти шкільних органів самоврядування усіх загальноосвітніх закладів міста, а саме учні 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Херсона за умови подання заявки до оргкомітету.

5. Термін проведення

5.1. Конкурс проводиться з 16 січня 2018 року по 31 січня 2019 року

5.2. Надання конкурсних матеріалів та заявки до оргкомітету здійснюється включно до24 січня2019 року до 16.00.

5.3. Конкурс проводиться у два етапи:

5.3.1 На першому етапі «Візитна картка лідера» в електронному вигляді разом із слайд-шоу ( файли у форматі Word, підписані (прізвище та ім'я автора ) та заявка (додаток1)1 відеоролик «Я лідер – за мною моя команда!» надсилаються на електронну адресу: revko-93@ukr.net (Овчарова Юлія Ігорівна, куратор ради МУП, методист Палацу дитячої та юнацької творчості, тел. 0997171493, вул. П. Калнишевського (Чекістів), 2, ) вказавши тему листа (Заявка на участь у міському конкурсі «Я шкільний лідер - за мною майбутнє»

5.3.2 У разі відсутності можливості надіслати матеріали конкурсу по електронній пошті, конкурсну роботу учасник представляє на флешці до Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (вул. П. Калнишевського (вул.Чекістів), 2, м. Херсон, каб. № 3)

5.3.3 З 24 січня 2019 року по 25 січня 2019 року оргкомітет разом з експертами та членами журі шляхом перегляду презентацій та відеороликів відбирає кращі роботи, автори яких приймуть участь у Конкурсі.

5.3.4. Запрошення до участі у конкурсі оргкомітет надсилає до закладів освіти 25 січня 2019 року.

5.3.5 Другий етап Конкурсу відбудеться31 січня 2019 року(початок проведення15.00на базі Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради ( вул. П. Калнишевського (Чекістів), 2, м. Херсон).

5.4. Гостями на Конкурсі є члени шкільних парламентів усіх освітніх закладів у супроводі педагогів організаторів та члени міського учнівського парламенту.

5.5. Подання заявки на Конкурс означає автоматичну згоду на використання персональних даних учасників та опублікування їхніх творів згідно з чинним законодавством (вимоги Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 р. № 2297-VI).

6. Умови проведення Конкурсу

6.1.Конкурс проводиться державною мовою.

6.2. Підготовка до Конкурсу здійснюється з 16 січня 2018 року до 23 січня 2019 року. У цей період президенти разом зі своїми шкільними органами дитячого самоврядування знімають відеоролик «Я лідер – за мною моя команда!». У відеоролику презентується, успішне самоврядування навчального, закладу, гарні лідерські та організаторські якості президента, який вміло керує командою самоврядування школи. Справжній лідер - це той, хто вміє організувати та згуртувати коло себе колектив, задля успішної роботи по організації цікавих та корисних заходів для громади школи та міста. (тривалість відеоролика до 5 хвилин).

6.3. Перший конкурс ІІ етапу. Президент шкільного самоврядування готує свій виступ - презентацію «Візитна картка лідера». Під час візитки учасник представляє себе, як лідера учнівського самоврядування та презентує у формі сценічного виступулише одну креативнукорисну справу (захід, проект, акцію тощо) з питань національно - патріотичної тематики або налагодження толерантних взаємовідносин між однолітками ,які вінреалізуваву 2018-2019 навчальному році в своїй школі. Тривалість виступу до 3 хвилин. Виступ повинен обов’язково супроводжуватися мультимедійними технологіями. (слайд – шоу, відео тощо.).

6.4. Президент описує лише одну корисну справу . Обсяг опису: 1-2 сторінки (українська мова, друкований текст , кегль 14, Times New Roman) та створює слайд- шоу, що буде супроводжувати його виступ.

6.5. Другий конкурс ІІ етапу . «Моє хобі». Форма довільна. Яскрава презентація хобі. Виступ не більше 2хв.

6.5. Президент повинен вміти відповісти на запитання або виконати завдання , поставленні членами журі або присутніми гостями на заході.

6.6. Конкурсні роботи учасників не рецензуються та не повертаються авторам.

6.7.Відеоролики та слайд-шоу (презентації) учасників Конкурсу будуть опубліковані на сайті управління освіти .

7. Права та обов’язки учасника

7.1. Учасник має право подавати свої пропозиції та зауваження щодо роботи організаційного комітету

7.1. Учасник зобов’язується вчасно подати всі нормативні документи для участі у Конкурсі.

7.1.2 Дбайливо ставитися до всієї наданої техніки для участі у Конкурсі

7.1.3 Запросити вболівальників та глядачів

7.2 Учаснику забороняється використовувати плагіат

8. Критерії оцінювання

8.1 «Візитна картка лідера»

Актуальність, новизна та креативність реалізованої корисної справи – 10 балів;

- етичність викладення матеріалу та культура мовлення, неординарність – 5 балів;

- оригінальність змісту презентації себе, як лідера – 5 балів;

- оригінальність та достовірність змісту презентації корисної справи , яку реалізував учасник Конкурсу – 10 балів;

- лідерські, організаційні й творчі здібності учасника, вміння швидко та впевнено відповідати на задані питання – 5 балів

- неухильне дотримання регламенту та умов конкурсу під час виступів та виконання завдань – 5 балів.

8.2. Відеоролик «Я лідер – за мною моя команда!»:

- відповідність змісту темі конкурсу – 10 балів

- змістовність і оригінальність ідеї задуму сюжету – 5 балів;

- нестандартність композиційного втілення, ясність викладення матеріалу - 5 балів;

- новизна художніх рішень – 10 балів;

- естетичність роботи та загальне емоційне сприйняття;- 5 балів;

- технічний рівень якості – 5 балів

8.3. «Моє хобі»

-оригінальність представлення хобі – 5 балів;

-майстерність розкриття теми – 5 балів.

Максимальна кількість балів за Конкурс - 90 балів

9.Журі конкурсу

9.1. Для визначення переможців оргкомітет Конкурсу формує склад журі у кількості 4 - 5 осіб .

9.2. До складу журі (за згодою) включаються представники громадських організацій , працівники позашкільних закладів освіти, представники Палацу дитячої та юнацької творчості та учнівські лідери, які не є учасниками конкурсу.

9.3. Журі Конкурсу забезпечує перевірку та об’єктивність оцінювання Конкурсів , визначає переможців та призерів.

9.4. Кожен член журі самостійно оцінює .«Візитну картку лідера», виступ кожного учасника та відеоролик «Я лідер – за мною моя команда!» і заповнює власний протокол.

9.5. Журі складає загальний протокол за результатами оцінок, виставлених кожним членом журі.

9.6. Журі визначає кому присвоїти титул «Найкращий лідер –2018»

9.7. Голова журі оголошує результат Конкурсу .

9.8. Журі Конкурсу має право з двох конкурсантів, які набрали однакову кількість балів визначити переможця.

9.9. Журі Конкурсу має право дискваліфікувати учасника (за порушення правил, плагіат тощо).

9.10.Рішення журі Конкурсу є остаточним, не підлягає оскарженню.

10.Визначення і нагородження переможців

10.1.Конкурсна комісія оцінює кожну позицію умов конкурсу. Невиконання або неналежне виконання умов та критеріїв веде до відрахування балів із загальної суми за підсумками конкурсу.

10.2. Переможці першого і другого етапу визначаються за середньою сумою балів, виставленою усіма членами журі.

10.3. За результатами конкурсу визначається одне перше місце, два другі місце, три треті місця.

10.4. Стаття комісії з питань зв’язків з громадськістю про результати конкурсу з фотографіями визначених переможців розміщується на сайті управління освіти.

10. 5. За результатами конкурсу переможці (І, ІІ, ІІІ місце) нагороджуються дипломами управління освіти, медалями відповідно займаного місця.

10.6. За наявності спонсорів переможці будуть нагороджені цінними подарунками

10.7. Інформація про результати конкурсу, розміщуються на сайті управління освіти Херсонської міської ради та у засобах масової інформації.

Організаційний комітет Конкурсу у складі ради Міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради


Додаток 1

до Положення про конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування

«Я шкільний лідер - за мною майбутнє»

Заявка учасника

конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування

«Я шкільний лідер - за мною майбутнє»

1. Прізвище, ім’я, по батькові учасника __________________________________________________________________

__________________________________________________________________

2. Дата народження __________________________________________________________________

3. Назва навчального закладу, клас ____________________________________________________________________________________________________________________________________

4. Контактні телефони _______________________________________________

Голова шкільного органу самоврядування ПІБ

До заявки додається коротка характеристика учасника, складена учнівським органом самоуправління та погоджена з керівником закладу.

*Заявки та характеристики присилати лише в електронному вигляді на електронну адресу: revko-93@ukr.net (Овчарова Юлія Ігорівна, куратор ради МУП, методист Палацу дитячої та юнацької творчості, з позначкою (Заявка на участь у міському конкурсі «Я шкільний лідер - за мною майбутнє»)


20 грудня на загальношкільних батьківських зборах учнівське самоврядування "Дніпровські хвилі" звітувало про свою роботу.

/Files/images/уч_сам_в[1].jpg

Дякуючи голові піклувальної ради Рожкову Ю.Г., робота учнівського самоврядування буде ще продуктивнішою з фотоапаратом, який отримали в подарунок учні.

/Files/images/уч_с[1].jpg


16 листопада відбулось найочікуваніше учнівське свято «Міс Осінь – 2018». Актова зала нашої школи на деякий час перетворилася на подіум. У конкурсі змагалися учениці 1-4 класів. Учасниць було 12. Оцінювалися не лише традиційне дефіле, але й візитка кожної учасниці та конкурс "Мої таланти. Ведучими конкурсу були члени учнівського парламенту - Клочко Луїза, Сирих Катерина, учениці 9 класу.

Конкурс завершився врученням нагород і оголошенням титулів. Переможцем конкурсу «Міс Осінь-2018» стала учениця 2-А класу Немченко Софія. Титул «Перша віце-Міс Осінь» отримала Дубровна Анна, учениця 4 класу . «Другою віце-Міс Осінь» стала Калайджи Софія , учениця 2-А класу. Всі учасниці мали хорошу групу підтримки. Учні кожного класу вболівали за свою конкурсантку.

/Files/images/міс1.jpg



Вітаємо переможців

у І-му етапі (міського рівня) обласного конкурсу майстрів художнього читання

«Наша земля Україна»!

І місце – Гнепа Анастасія, учениця 9 класу

І місце– Сташенко Валерія, учениця 7 класу

І місце– Бутвіловська Анастасія, учениця 6-А класу

у номінації «Авторська поезія»

І місце– Дяк Іванна, учениця 5 класу

І місце– Гнепа Надія, учениця 1-Б класу

ІІ місце– Виноградова Валерія, учениця 7 класу

ІІ місце– Шацький Дмитро, учень 8 класу

ІІ місце– Клочко Луїза, учениця 9 класу

ІІ місце– Бебко Михайло, учень 1-А класу

/Files/images/вірш.JPG /Files/images/вірш1.JPG /Files/images/вірш2.JPG


Результати конкурсу майстрів художнього читання «Лунай прекрасна наша мово!»

клас Прізвище, ім’я учасника Місце (І,ІІ,ІІІ, учасник)
1 1-А Бебко Михайло І
2 1-А Заїка Роман ІІ
3 1-А Уманська Євгенія ІІІ
4 1-Б Лябук Дмитро ІІІ
5 1-Б Бичков Олександр ІІ
6 1-Б Редькіна Анна ІІІ
7 1-Б Ротарь Євгенія ІІІ
8 1-Б Дроздова Марія ІІ
9 1-Б Гнепа Надія І
10 2-А Солоненко Валерія ІІІ
11 2-А Немченко Софія ІІІ
12 2-А Мунтян Максим Номінація «Декламатор початківець»
13 2-А Зав’ялова Дар’я ІІІ
14 2-А Варава Артем ІІІ
15 2-Б Альохін Ігор ІІ В номінації «Авторська поезія»
16 2-Б Остапчук Кіра Номінація «Декламатор початківець»
17 3-А Єльник Катерина ІІ
18 3-А Антоненко Ольга ІІ
19 3-А Веселова Кіра ІІІ
20 3-А Степанченко Марина ІІІ
21 3-А Лісненко Валерія ІІІ
22 3-А Дзеса Анна ІІІ
23 3-Б Фінченко Анастасія ІІ
25 3-Б Жмур Єлизавета ІІІ
26 4 кл Монастирьова Богдана ІІІ
27 4 кл Дубровна Анна І
28 4 кл Дроздова Наталія ІІ
29 4 кл Тимченко Микита ІІІ
30 4 кл Сукеник Марія ІІІ
31 4 кл Нетилько Ірина Номінація «Декламатор початківець»
32 4 кл Сєровєтник Уляна ІІІ
33 4 кл Шевченко Ніка Номінація «Декламатор початківець»
34 4 кл Федяєв Дмитро ІІ

Результати конкурсу майстрів художнього читання

«Лунай прекрасна наша мово!»

Середня вікова категорія

клас Прізвище, ім’я учасника Місця (І.ІІ,ІІІ, учасник)
1 5 кл. Коток Д. ІІІ
2 5кл. Стоянова Вікторія ІІ
3 5 кл Смірнов Микола ІІ
4 5 кл Сєрова Дар’я ІІІ
5 5 кл Алещенко Віталіна ІІ
6 5 кл Дяк Іванна І
7 6 -А Бутвіловська Анастасія І В номінації «Авторська поезія»
8 6-А Алещенко Альбіна ІІІ
9 6-А Маляренкр Карина ІІ
10 6-Б Чапленко Анастасія ІІІ
11 6-Б Українська Вероніка ІІ
12 7 кл Сташенко Валерія І
13 7 кл Виноградова Валерія І
14 7 кл Кондратьєва Дар’я ІІ
Старша вікова категорія
15 8 кл Шацький Дмитро І
16 9 кл Аджиумерова Лілія ІІ
17 9 кл Гнепа Анастасія І
18 9 кл Клочко Луїза І
19 9 кл Сирих Катерина ІІ


У школі відбувся захід до Дня працівника освіти та Дня людей похилого віку

/Files/images/похв.JPG

/Files/images/пох_в.JPG


Вітаємо переможців!

Дипломом управління освіти Херсонської міської ради нагороджена Калінчик Анастасія, учениця 9 класу, за І місце у міському конкурсі «Один тиждень з життя шкільного парламенту»

/Files/images/пер_к.JPG

Дипломом управління освіти Херсонської міської ради нагороджена Сирих Катерина, учениця 9 класу, за ІІ місце у міському конкурсі «Один тиждень з життя шкільного парламенту»

/Files/images/пер_с.JPG


Учні навчального закладу взяли участь у засіданні І сесії ХІІІ скликання міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради.

На засіданні були присутні: Кулик О.М.- заступник начальника управління освіти Херсонської міської ради; Окатова Л.В. - директор Палацу дитячої та юнацької творчості.

Члени парламенту заслухали на сесії звіти про роботу Міського учнівського парламенту за 2017-2018 н.р. та про роботу оздоровчого табору лідерів ( Місто успішних підлітків). Під час сесії лідери переглянули відео про проведені благодійні акції. Рішенням сесії затверджено план роботи парламенту та регламент роботи МУП на 2018-2019 навчальний рік. Було утворено та затверджено новий склад комісій.

/Files/images/уч_пар.JPG

/Files/images/сесія.JPG


Учні школи взяли участь в міській благодійній акції «Осінній дар»

/Files/images/осд.JPG

/Files/images/о_с_д.JPG

/Files/images/ос_д.JPG


24.09 була проведена учнівська рада учнівського самоврядуваня (УС) «Дніпровські хвилі»

/Files/images/учр.JPG


До Дня міста Херсона була оформлена виставка «Історичні пам’ятки м. Херсона»

/Files/images/пам.JPG


21-22.09 були проведені інформаційні п'ятихвилинки для учнів 1-4 класів.

/Files/images/ін.JPG

/Files/images/ін_.JPG


20.09. підведенні підсумки конкурсу дитячих малюків «Увага! Діти на дорозі!». Кращі роботи направлені на міський конкурс.

/Files/images/уч_са.JPG


У рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!» члени учнівського самоврядування разом з вихованцями гуртка «Абетка безпеки», оновили шкільний інформаційний куточок

/Files/images/уч сам.JPG


УВАГА!!!!

Долучайтеся до міської екологічної акції «Я люблю Херсон»

ПОЛОЖЕННЯ

Про міську екологічну акцію «Я люблю Херсон»

Загальні положення

1.1 Міська екологічна акція «Я люблю Херсон» проводиться в рамках «Днів сталої енергії. 2018» серед активістів учнівського самоврядування усіх навчальних закладів міста, вихованців позашкільних установ, учнів закладів загальної середньої освіти

(8-11 клас), студентів професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних.

1.2. Засновником Конкурсу є комісія з питань екології та здорового способу життя Міського учнівського парламенту при Управлінні освіти Херсонської міської ради.

1.3 Міська екологічна акція «Я люблю Херсон» проходить за підтримки депутата Херсонської обласної ради – Юрія Рожкова та сприяння Комунального підприємства "Херсонська енергосервісна компанія».

1.4.Обєктом конкурсу є реалізований міні проект корисної справи для створення затишку в рідному місті та відеоролик про перебіг реалізації проекту.

1.5. Організацію та проведення конкурсу здійснює Комісія з питань екології та здорового способу життя Міського учнівського парламенту за підтримки управління освіти Херсонської міської ради та Центру дитячої та юнацької творчості та помічники депутата Херсонської обласної ради Юрія Рожкова, КП «Херсонська енергосервісна компанія».

1.6. Для організації та проведення Конкурсу створюється організаційний комітет.

1.6.1. До складу організаційного комітету входять представники Міського учнівського парламенту, члени екологічного клубу "Дивосвіт".

1.6.2. Організаційний комітет уповноважений ухвалювати рішення з усіх питань, що виникають у зв’язку з проведенням Конкурсу.

1.6.3. Здійснює організаційну роботу щодо проведення Конкурсу.

2. Мета Конкурсу:

2.1 Долучити містян до активної діяльності щодо створення затишку в рідному місті.

2.2 Формувати активну громадську позицію учнівської, студентської молоді та усвідомлення жителями міста, що затишок та чистота в нашому місті є справа рук кожного жителя в Херсоні;

2.3 Популяризувати позитивний досвід реалізації корисних справ мешканців міста для херсонської громади;

3. Терміни та етапи проведення конкурсу

3.1. Конкурс розпочинається для школярів та студентів ПТНЗ 17 квітня, а для інших з 20 квітня і завершується для усіх учасників 5 травня 2018 року.

3.2. Участь у Конкурсі розглядається згідно поданих заявок. У день реалізації акції відбувається контрольний об'їзд території представниками журі та організаторами конкурсу.

4. Умови проведення Конкурсу

4.1 Учасники самі добровільно, на свій смак, обирають проблемний об’єкт ( чи то пришкільна ділянка, чи клумба, чи частинка свого двору, вулиці або будь-яка інша локація нашого міста, яка потребує змін та покращення) і власним прикладом демонструють небайдуже ставлення до створення затишку в рідному місті (висадити квіти чи дерева, окультурити зелену зону, створити зону відпочинку, створити комфортну затишну територію біля навчального закладу, будинку або біля організації тощо. Обравши об’єкт, автор створює міні проект (мета, завдання, об’єкт (що змінити збираються), учасники акції, терміни проведення акції). Для реалізації проекту автор агітує та залучає до реалізації ідеї команду однодумців ( це можуть бути однолітки, члени родини або мешканці під’їзду. будинку тощо) завдяки яким і буде втілено даний проект в життя.

4.1.1. Учасники створюють відеоролик («до» , «під час» та «після» ) про проект. У відеоролику слід відобразити:

- стан обраного об’єкту до початку проведення акції ( стан об’єкту та його адреса, озвучується завдання проекту та очікувані результати щодо змін на краще);

- організацію процесу реалізації (під час роботи команди на вибраному об’єкті, озвучується скільки учасників акції і хто вони (учні, батьки, студенти, мешканці міста тощо) проекту ;

- стан об’єкту після завершення акції ( конкретна інформація про результат реалізації проекту на відео та надсилає його на електронну адресу center_kherson@ukr.net для розміщення в інтернет мережі ;

-назву відеоролика (ПІБ автора (авторів) і назва організації де працює автор проекту та ПІБ автора відеоролика). Обов’язковим у відеоролику повинен бути короткий авторський текст-звернення до мешканців міста щодо збереження затишку та чистоти рідного міста.

4.1.2. Учасники самі визначають жанр відеоролика (відео-кліп, репортаж, інтерв’ю тощо). Відеоролик:

— має бути самостійно озвучений автором, супроводжуватися музичним фоном;

— має максимальну тривалість— до 5 хвилин;

— викладено у форматі : AVI, MPEG-4, MJPEG, MOV, MP-4;

— може бути відзнятий будь-якими доступними для учасників засобами (за допомогою професійної або непрофесійної відеокамери, фотоапарату, смартфону, мобільного телефону тощо);

— може зніматися та монтуватися , озвучуватися, на власний розсуд автором, завдяки спеціальним програмам та інструментам.

4.1.3. Обов’язковим атрибутом акції є табличка або плакат з надписом «Я люблю Херсон», з яким учасники можуть сфотографуватися та зафіксувати на відеоролику

4.1.4.На Конкурс не допускаються відеоролики, які є запозиченими з інших джерел (соціальних мереж, фото- та відео-хостингів тощо) і не є авторськими.

4.1.5. Відеоролики розміщуються на сайті управління освіти .

До 15 травня проводиться он-лайн голосування та обираються кращі відеоролики.

4.2. Конкурс проводиться за такими номінаціями серед:

- учнів закладів загальної середньої освіти (8-11 класи);

- студентів професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів;

- членів ОСББ; членів громадських організацій; колективів різних установ та організацій і власників бізнесу. родини містян та власників прибудинкових територій.

4.4. Усі відеоролики будуть розміщенні 10.05.2018 на сайті управління освіти Херсонської міської ради. Упродовж 11травня - 20 травня відбудеться он-лайн голосування для визначення кращого відеоролика про реалізовану корисну справу для нашого міста .

5.Критерії оцінювання:

5.1. Результатів реалізації проекту «Я люблю Херсон» :

- масштабність виконаних робіт - до 20 балів);

- творчий підхід до створення затишку на обраному об’єкті;

-кількість залучених осіб до реалізації проекту – до 20 балів;

- наявність атрибутики –до 5 балів

5.2. Критерії оцінювання відеоролика:

- сценарій (зміст) відео ролику, його інформаційне навантаження – 10 балів;

- оригінальність творчого задуму та зібраних фактів відображених у відеоролику– 10 балів;

- нестандартність композиційного втілення – 5 балів;

- майстерність монтажу відеоролику – 10 балів;

- відповідність тематиці Конкурсу та його назві – 5 балів;

- художня майстерність, якість виконання та естетичність – 5 балів;

--- -майстерність редагування звуку та музикальний супровід – 5 балів.

Добавляється кількість балів за онлайн-голосування, які визначається в залежності від % кількості голосів, що віддали відвідувачі сайту, під час перегляду відеоролика. Максимальна кількість балів за он-лайн голосування 10 балів.

Максимальна кількість балів – 70.


11 квітня 2018 о 15.00 представники учнівського самоврядування «Дніпровські хвилі» взяли участь у ІІІ сесії ХІІ скликання Міського учнівського парламенту, яка відбулася на базі Палацу дитячої та юнацької творчості. На сесії були розглянуті проекти, які пропонують комісії МУП реалізувати до кінця навчального року.


17.04.2018 року команда «Енергоменеджери»: Сирих Катерина, Шацький Дмитро, Клочко Луіза, Зубенко Анастасія, Мирошніченко Дмитро взяли участь в півфіналі зонального екологічного конкурсу - гри «Думай глобально, дій локально». Засновником конкурсу є комісія з питань екології та здорового способу життя Міського учнівського парламенту при Управлінні освіти Херсонської міської ради.

/Files/images/2018/3/5/2.jpg

Команда енергоменеджери ЗОШ_21Команда енергоменеджери ЗОШ_21


УВАГА!!!

Вітаємо за І місце у чвертьфіналі зонального екологічного конкурсу - гри «Думай глобально, дій локально» команду «Енергоменеджерів»: Сирих Катерина, Шацький Дмитро, Клочко Луіза, Зубенко Анастасія, Мірошниченко Дмитро.

/Files/images/2018/4/4/1 1.jpg


УВАГА!!!

ФІНАЛ ХІІ СЕЗОНУ МІЖШКІЛЬНОГО ЧЕМПІОНАТУ КВН!

18 квітня у ККЗ «Ювілейний» відбудеться фінал ХІІ сезону

міжшкільного чемпіонату КВН!

Запрошуємо усіх бажаючих завітати на свято гумору, отримати гарні враження,

зарядитися позитивом та підтримати улюблені команди.

Долучайтеся до благодійної акції, яка проходить у рамках чемпіонату,

зібрані кошти підуть на допомогу дітям з особливими потребами,

обдарованій молоді, навчальним установам спеціального призначення і т.д.

Вартість квитка 15 гривень.


Вся гордість учителя - в учнях

Сьогодні в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки відбулася урочиста церемонія нагородження літературного міського конкурсу «Вся гордість учителя - в учнях».

Організацію та проведення конкурсу здійснював міський медіаклуб «NaVi» із залученням шкільних органів дитячого самоврядування за підтримки управління освіти Херсонської міської ради.

Заслужену нагороду у літературному конкурсі «Вся гордість учителя – в учнях» отримала у віковій категорії 5-6 кл.:

ІІ місце – Бутвіловська Анастасія, Антонівська ЗОШ №21, 5-Б клас.

/Files/images/2018/4/1/ЯГордіть.JPG

до Вашої уваги - робота переможця.

Вся гордість учителя – в учнях

Хто такий вчитель? Учитель – це людина, яка надає приклад іншим та вчить як на світі жити.

Я з дитинства думала, що це дуже легко розуму навчати. Доки я не пішла до школи, у мне було безліч учнів: і мої іграшки, і ляльки, а також песик та два котики. Вони були слухняні учні і я мріяла обрати професію вчителя, коли виросту. Мені завжди було цікаво, чому дорослі питали мене чи хочу я ходити до школи, а потім сміялися та казали, що ти хочеш, поки ще не почала вчитися.

Моє перше знайомство з вчителькою вразило мене. Це була незвичайна молода дівчина. Вона здалася мені недосяжною, просто чарівною. Мама дала мені настанову, що це моя друга мама у школі, коли перша на роботі або у справах. Я одразу з нею потоваришувала. Я зрозуміла, що їй можна довіряти таємниці. Оксана Вікторівна була з учнями сувора, як мама, але і лагідна, і усміхнена. Кажуть, що справжній учитель - найкращий, найвірніший друг батьків, а наша вчителька стала учням добрим другом. Вона нас поважала, віддавала тепло своєї душі нам, дітям, доглядала нас. Все, що вона розповідала було нове і цікаве. Перша вчителька дбала, щоб ми були добрими, підтримували однокласників, не залишали їх у біді, а ще оволоділи знаннями на належному рівні, щоб у майбутньому здобути професію своєї мрії. Я бачила, що з нами їй нелегко, але цікаво.

Зараз я уже у п’ятому класі. У мене викладає багато вчителів, вони всі різні. Бажання вчитися у мене не зникло, як казали дорослі. Думаю, що завдяки моїй першій вчительці. Вона завжди казала, що необхідно шукати себе, зрозуміти в чому ти кращий, що це допоможе обрати правильно професію. В мене безліч захоплень. Часу на перший погляд зовсім небагато: я займаюся музикою, захоплююся хореографією, відвідую гурток з образотворчого мистецтва та лозоплетіння, пишу вірші, редагую класну газету. Про всі свої досягнення завжди охоче розповідаю своїй вчительці. Я не вважаю, що хизуюсь. Я хочу, щоб Оксана Вікторівна пишалася мною, своєю ученицею, якій вона дала перші настанови у велике життя, щоб я не підвела її. Я їй не обіцяла, що буду вчитися добре, чи щось подібне. Але на мою думку, я просто не маю права підвести її сподівання та надії. Ті зерна, які вона посіяла в наших дитячих душах, обов’язково зростуть і дадуть добрі плоди.

І справді, гордість учителя – в учнях.

Бутвіловська Анастасія


20 березня відбувся третій чверть-фінал зональної екологічної гри"Думай глобально - дій локально",

в якому змагалися команди загальноосвітніх навчальних закладів Дніпровськогорайону. Учні готували візитку команди, соціальний плакат та інтерактивну розробку засідання клубу.Дякуємо команді школи"Енергоменеджери" у складі Мирошніченка Дмитра 9клас,Сирих Катерини - 8 клас,Клочко Луїзи-8клас,ШацькогоДмитра-7клас та Зубенко Анастасії-7клас з вдалим виступом у грі. Бажаємо успіхів у півфіналі, який відбудеться 12 квітня 2018 року.


У березні 2018 року члени учнівського самоврядування "Дніпровські хвилі" прийняли участь у міському конкурсі на «Кращу шкільну газету», який організований Міським учнівським парламентом і управлінням освіти Херсонської міської ради за ініціативою комісії з питань громадських зв’язків та засобів масової інформації.


Про проведення обласного заочного конкурсу

«Українська мова – духовне багатство народу»

2018 рік – рік української мови в Україні, з метою виховання у молодому поколінні Херсонської області любові до Батьківщини, поглиблення знать учнівської молоді з української мови, утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді комунальний заклад «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради у березні – травні 2018 року проводить обласний заочний конкурс «Українська мова – духовне багатство народу».

До участі в Конкурсі запрошуються учні 5-11класів загальноосвітніх навчальних закладів, учні (студенти, вихованці) відповідного віку професійно-технічних, позашкільних і вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях:

– есе / нарис;

– електронна презентація;

– відеоролик;

– рукописна книга.

Для участі у Конкурсі необхідно до 20 квітня 2018 року надіслати заявку (Додаток №1) та конкурсну роботу:

– в електронному вигляді на електронну адресу КЗ «МАН» man-ks@ua.fm

– роботи у номінації «Рукописна книга» – на поштову адресу КЗ «МАН» (73002, м. Херсон, вул. Ливарна, буд. 4).


З В І Т

про проведені заходи до Дня визволення міста Херсона від німецько – фашистських загарбників по

Антонівській ЗОШ І-Ш ступенів № 21

Херсонської міської ради

У Антонівській школі активно працює відділ милосердя «Твори добро», голова відділу – Герасимчук Єлизавета (10 клас). Велика увага приділяється ветеранам ВВв, вчителям- пенсіонерам. Не залишаються без уваги ветерани селища на свята. Школярі зі словами вдячності та пошани вітають їх листівками, квітами та цукерками.

До Дня визволення Херсона від німецько – фашистських загарбників, ініціативною групою учнівського парламенту були проведені:

- проведена загальна виховна година присвячена Дню визволення міста Херсона від німецько – фашистських загарбників;

- організоване прибирання біля братської могили, яка знаходиться біля Антонівської школи №21;

- для учнів 8-9 класів віртуальна екскурсія «Герої минулих років» про односельців, які приймали участь у визволені міста Херсона;

- для 6-7 класів бібліотечний урок «Минуле-це наше майбутнє»;

- для школярів 1-4 класів члени учнівського самоврядування провели години спілкування «Герої серед нас».

Інформацію підготував президент шкільного учнівського самоврядування

Антонівської ЗОШ № 21,

Сирих Катерина



Конкурс «Я лідер – за мною майбутнє»

09.02.2018 взяли участь у міському конкурсі на кращого лідера учнівського самоврядування «Я лідер – за мною майбутнє», який організовувався Міським учнівським парламентом при управлінні освіти Херсонської міської ради, за ініціативою комісії з питань культури да духовного розвитку.

Я - лідер


Запрошуємо всіх бажаючих на відбірковий - І етап, міжшкільного чемпіонату команд клубу веселих та найкмітливіших

2017-2018 навчального року. Який проводиться 2 лютого 2018 року о 14.30 в Палаці дитячої та юнацької творчості (ДКТ). Квиток коштує 15 гривень.


Оголошення! Запрошуємо до участі у конкурсах:

з 01.02-09.02.2018 конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Я шкільний лідер – за мною майбутнє»;

з 22.01-06.02 конкурс на кращого юного репортера;

з 01.02-28.02 міський літературний конкурс для дітей «Вся гордість учителя – в учні»;

з 01.02-19.02 обласний конкурс – виставка «Пригоди веселого кота»

ПОЛОЖЕННЯ

про конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування

«Я шкільний лідер - за мною майбутнє»

6.Умови проведення Конкурсу

6.1. Конкурс проводиться державною мовою.

6.2. Підготовка до Конкурсу здійснюється з 17 січня 2018 року до 8 лютого. У цей період президенти разом зі своїми шкільними органами дитячого врядування знімають відеоролик « У пошуках шкільного лідера …». У відеоролику висвітлюються форми, методи та критерії за якими виявиляють лідера у навчальному закладі, колективі, громадських місцях тощо. (тривалість відеоролика до 5 хвилин).

6.3.Президент шкільного дитячого врядування готує свій виступ презентацію «Візитна картка лідера».– Під час візитки учасник представляє себе, як лідера учнівського самоврядування та презентує у формі сценічного виступу лише одну креативну корисну справу (захід, проект, акцію тощо) з питань національно- патріотичної тематики або налагодження толератних взаємовідносин між однолітками , які він реалізував у 2016-2017 навчальному році в своїй школі. Тривалість виступу до 3 хвилин. Виступ повинен обов’язково супроводжуватися мультимедійними технологіями. (слайд - шоу тощо.). У виступі та презентації ( слайд-шоу) не повинно перелічуватися усе , що робить президент (шкільний парламент) з виховної роботи за обраною тематикою.

6.4. Президент описує лише одну корисну справу . Обсяг опису: 1-2 сторінки (українська мова, друкований текст , кегль 14, Times New Roman) та створює слайд- шоу, що буде супроводжувати його виступ.

6.5. Конкурсні роботи учасників не рецензуються та не повертаються авторам.

6. 6. Відеоролики та слайд-шоу (презентації) учасників Конкурсу будуть опубліковані на сайті управління освіти .

7. Критерії оцінювання Конкурсу:

7.1. .«Візитна картка лідера»:

- новизна та креативність реалізованої корисної справи – 10 балів;

- етичність викладення матеріалу та культура мовлення, неординарність – 5 балів;

- оригінальність змісту презентації себе, як лідера – 5 балів;

- оригінальність змісту презентації корисної справи , яку реалізував учасник Конкурсу – 10 балів;

- лідерські, організаційні й творчі здібності учасників – 5 балів

- неухильне дотримання регламенту та умов конкурсу під час виступів та виконання завдань – 5 балів.

7.2. Відеоролик «У пошуках шкільного лідера…»:

- відповідність змісту темі конкурсу – 10 балів

- - оригінальність творчого задуму сюжету – 5 балів;

- нестандартність композиційного втілення- 5 балів;

- новизна художніх рішень – 10 балів;

- яскравість художніх образів- 5 балів;

- технічний рівень якості – 5 балів

Максимальна кількість балів за Конкурс - 80 балів

8.Журі конкурсу

8.1. Для визначення переможців оргкомітет Конкурсу формує склад журі у кількості 5 – 7 осіб .

8.2. До складу журі (за згодою) включаються представники громадських організацій , працівники позашкільних закладів освіти, представники Палацу дитячої та юнацької творчості та учнівські лідери, які не є учасниками конкурсу.

8.3. Журі Конкурсу забезпечує перевірку та об’єктивність оцінювання двох Конкурсів , визначає переможців та призерів.

8.4. Оцінювання здійснюється 9 лютого шляхом перегляду виступів президентів та відеороликів відповідно до визначених критерії.

8.5 . Кожен член журі самостійно оцінює .«Візитну картку лідера» виступ кожного учасника та відеоролик « У пошуках шкільного лідера…» і заповнює власний протокол.

8.6. Журі складає загальний протокол за результатами оцінок виставлених кожним членом журі.

8.7. Журі визначає кому присвоїти титул «Кращий лідер –2017»

8. 6. Голова журі оголошує результат Конкурсу .

9.10.Рішення журі Конкурсу є остаточним, не підлягає оскарженню.

Положення

про проведення конкурсу на кращого юного репортера

4. Учасники конкурсу

4.1. У конкурсі беруть участь учні 6-8-х та 9-11-х класів у тому числі представники органів шкільного самоврядування.

5. Терміни проведення Конкурсу та умови подачі творчих робіт.

5.1. Конкурс проводиться з 22 січня 2018 року до 6 лютого 2018 року.

5.2. Надання конкурсних матеріалів оргкомітету здійснюється включно до 6 лютого 2018 року до 16.00.

5.3. Творчі роботи в електронному вигляді разом із заявкою ( файли у форматі Word (підписані – прізвище та ім'ям автора )) надсилаються на електронну адресу: palats-kherson@ukr.net (Павлова-Сисюк Тетяна Вікторівна, куратор комісії з питань громадських зв’язків та засобів масової інформації) з позначкою – репортаж.

5.3. Роботи (друкований текст на білому папері формату А 4, набір тільки у Word, шрифт Times New Roman, кегль 14) приймаються за адресою:

м. Херсон, вул. Петра Калнишевського, (стара назва вул. Чекістів 2).

5.3. У заявці вказується ПІБ , клас та назва загальноосвітнього закладу, тема роботи, контактний телефон ) та посиланням на Інтернет-публікацію матеріалу (див. додаток).

5.4.У разі відсутності можливості надіслати роботу по електронній пошті, конкурсну роботу учасник надає (разом з паперовим варіантом) на флешці до Палацу дитячої та юнацької творчості.

5.5. Обсяг творчих робіт: 1-2 сторінки для учнів 6-8 класів та 1-3 сторінки для учнів 9-11 класів (друкований текст , кегль 14, Times New Roman). Окремо до роботи додається фото учителя, про якого йдеться у тексті репортажу.

5. 6. Подання заявки на Конкурс означає автоматичну згоду на використання персональних даних учасників та опублікування їхніх творів згідно з чинним законодавством (вимоги Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 р. № 2297-VI).

6.Умови проведення Конкурсу

6.1. Підготовка до Конкурсу здійснюється з 22 січня 2018 року до 6 лютого. 6.2.Міський Конкурс проводиться в один етап. У підготовчий період з 24 січня по 6 лютого потенційні учасники конкурсу самостійно знайомляться з методикою створення репортажу:

- - вивчають вимоги до написання репортажу;

- пишуть репортаж обираючи одну із тем :

- «Херсон новорічний»,

- «Шкільне життя» (висвітлення шкільного заходу),

- «Барви творчості школярів » (розвиток дитячої творчості в Херсоні).

Кожен бажаючий може отримати додаткову консультацію за телефонами: 264249, моб. 0954164420 (Павлова-Сисюк Тетяна Вікторівна, куратор комісії з питань громадських зв’язків та засобів масової інформації). Члени комісії з питань зв’язків з громадськістю та засобів масової інформації Міського учнівського парламенту пропагують Конкурс у школах.

6.3. Роботи пишеться на українській мові. Темою репортажу: повинна бути реальна історія, яка розповідає про життя школи, цікаві та корисні справи , про творчість окремих учнів чи колективів школи які реалізуються в закладі; цікаві події під час новорічних свят у школі чи місті , про тих хто створює ці свята. Автор пише репортаж, вибирає влучну назву до своєї творчої роботи. Назва повинна відповідати змісту роботи та привертати увагу читача. Репортаж супроводжують авторськими фотографіями відповідно до його змісту .

6.3. З 2 лютого по 6 лютого учасники Конкурсу розміщують свій репортаж на сайті школи, чи іншому Інтернет виданні.

6.4. До 16.00 6 лютого 2018 року учасники Конкурсу надають паперовий варіант роботи і посилання на Інтернет видання, де розміщена дана творча робота, та надсилають разом із заявкою на електронну адресу: palats-kherson@ukr.net (Павлова-Сисюк Тетяна Вікторівна, куратор комісії з питань громадських зв’язків та засобів масової інформації) з позначкою – репортаж 6.5.За бажанням органів шкільного самоврядування можна провести Конкурс між класами. У такому випадку слід додати до інформації кількість робіт учасників шкільного етапу та надіслати для участі у Конкурсі лише роботи переможців шкільного етапу кожної вікової категорії .

6.6. До участі у конкурсі допускаються лише репортажі, які опубліковані у Інтернет-виданнях та відповідають тематиці конкурсу.

6.7. Конкурсні роботи учасників не рецензуються та не повертаються авторам.

6.8. Роботи переможців Конкурсу будуть опубліковані в онлайн-газеті «Міський учнівський парламент» та на сайті управління освіти.

7. Критерії оцінювання:

- оригінальність творчого задуму репортажу– 10 балів;

- нестандартність композиційного втілення- 5 балів;

- новизна художніх рішень – 10 балів;

- яскравість художніх образів- 5 балів;

- рівень літературного викладу та його відповідність обраному жанру – 5 балів

• влучність назви – 5 балів.

Максимальна кількість балів - 60

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення міського літературного конкурсу для дітей

«Вся гордість учителя – в учнях»

5. Терміни проведення Конкурсу та умови подачі творчих робіт.

5.1. Конкурс проводиться з 15 січня 2018 року до 27 лютого 2018 року.

5.2. Надання конкурсних матеріалів оргкомітету здійснюється включно до 28 лютого 2018 року до 16.00. Творчі роботи в електронному вигляді разом із заявкою ( файли у форматі Word підписані (прізвище та ім'ям автора )) надсилаються на електронну адресу: kovachkovach@ukr.net – Ковач Ірина Миколаївна (куратор медіаклубу, керівник гуртка ХМЦНТТУМ).

5.3. У заявці вказується ПІБ , клас та назва загальноосвітнього закладу, тема роботи, контактний телефон ) та посиланням на Інтернет-публікацію матеріалу (див.додаток).

5.4.У разі відсутності можливості надіслати роботу по електронній пошті, конкурсну роботу учасник представляє на флешці (Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки).

5.5. Обсяг творчих робіт: 1-2 сторінки для учнів 5-6 класів; 1-2 сторінки для учнів 7-8 класів та 1-3 сторінки для учнів 9-10 класів (друкований текст , кегль 14, Times New Roman). Окремо до роботи додається фото учителя, про якого йдеться у тексті творчої роботи .

5. 6. Подання заявки на Конкурс означає автоматичну згоду на використання персональних даних учасників та опублікування їхніх творів згідно з чинним законодавством (вимоги Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 р. № 2297-VI).

6.Умови проведення Конкурсу

6.1. Підготовка до Конкурсу здійснюється з 15 січня 2018 року до 20 січня. У цей період шкільні органи дитячого врядування та члени Міського учнівського парламенту пропагують Конкурс по класам з метою залучення до участі учнів.

6.2.Міський Конкурс проводиться в один етап. У підготовчий період з 20 січня по 20 лютого потенційні учасники конкурсу самостійно:

- обирають жанр творчої роботи (есе, нарис, публіцистична стаття або оповідання чи літературне дослідження);

- вивчають вимоги до написання обраного жанру ;

-обирають вчителя, про якого створюють свою творчу роботу .

6.3. Роботи пишеться на українській мові. Темою роботи повинна бути реальна історія, яка розповідає про життя і самовіддану працю педагога, який вплинув на становлення особистості учасника Конкурсу. Автор роботи вибирає влучну назву до своєї творчої роботи. Назва повинна відповідати змісту роботи та привертати увагу читача.

6.3.20 - 25 лютого учасники Конкурсу розміщують свою творчу роботу на сайті школи, чи іншому Інтернет виданні.

6.4. До 16.00 27 лютого 2018 року учасники Конкурсу надсилають свою роботу і посилання на Інтернет видання, де розміщена дана творча робота, та заявку на електронну адресу: kovachkovach@ukr.net з зазначенням « Конкурс – «Вся гордість учителя – в учнях».

6.5.За бажанням органів шкільного самоврядування можна провести Конкурс між класами. У такому випадку слід додати до інформації кількість робіт учасників шкільного етапу та надіслати для участі у Конкурсі лише по одній роботі переможців шкільного етапу кожної вікової категорії .

6.6. До участі у конкурсі допускаються творчі роботи, що опубліковані у Інтернет-виданнях та відповідають тематиці конкурсу.

6.7. Конкурсні роботи учасників не рецензуються та не повертаються авторам.

6.8. Роботи переможців Конкурсу будуть опубліковані в онлайн-газеті «Міський учнівський парламент» та подані до друку у фахові періодичні видання.

7. Критерії оцінювання:

- оригінальність творчого задуму – 10 балів;

- нестандартність композиційного втілення- 5 балів;

- новизна художніх рішень – 10 балів;

- яскравість художніх образів- 5 балів;

- рівень літературного викладу та його відповідність обраному жанру – 5 балів

• влучність назви – 5 балів.

Максимальна кількість балів - 60

Положення

про обласний конкурс-виставку «Пригоди веселого кота» серед учнів

закладів середньої, позашкільної та професійної освіти

Херсонської області

III. Умови та порядок проведення конкурсу-виставки

3.1. До участі у конкурсі-виставці запрошуються учні закладів середньої, позашкільної та професійної освіти Херсонської області, які беруть участь у конкурсі індивідуально (окремі виконавці) чи колективно у жанрах образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

3.2. Конкурс-виставка проводиться з 21 лютого по 07 березня 2018 року.

3.3. Конкурс проводиться у трьох вікових категоріях:

молодша – 5-7 років;

середня – 8-12 років;

старша – 13-16 років.

3.4. Конкурс-виставка проводиться у формі персональної презентації творчих робіт учасників Конкурсу-виставки у приміщенні Херсонського державного будинку художньої творчості.

3.5. До робіт додається Заявка на участь у обласному конкурсі-виставці «Пригоди веселого кота» серед учнів закладів середньої, позашкільної та професійної освіти Херсонської області (форма якої наведена у додатку 1).

3.6. Конкурсні роботи надсилаються або надаються особисто до 19 лютого до Херсонського державного будинку художньої творчості (м. Херсон, вул. Суворова, 3).

3.7. Тематика творчих робіт охоплює цікаві моменти з життя котів, їх фантастичні пригоди у навколишньому світі, особливості поведінки та зовнішнього вигляду.

3.8. Конкурсні роботи оцінюються журі за номінаціями:

3.8.1. Номінація «Сюжетна композиція»:

Вимоги до творчих робіт: композиції, виготовлені у різних техніках, художньо завершені, естетично оформлені і зручні до експонування.

3.8.2. Номінація «Малюнок»:

Вимоги до творчих робіт: роботи, формат яких А3, А4 – повинні бути оформлені у підрамники або паспорту та підготовлені до експонування.

3.8.3. Номінація «Сувенір»:

Вимоги до творчих робіт: композиції, виготовлені у різних техніках декоративно-прикладного мистецтва, з різних матеріалів, художньо завершені, естетично оформлені і зручні до експонування.

3.9. З поданих робіт створюється тимчасово діюча виставка. Кожна робота супроводжується паспортом (форма якого наведена у додатку 2).

3.10. Роботи, які не відповідають вимогам та не мають необхідної документації, журі не розглядатиме.

3.11. Роботи, що потрапили до експозиції, поверненню не підлягають.

3.12. Додатковим рішенням оргкомітету встановлено організаційний внесок учасника -15 гривень за кожну представлену роботу, який вноситься на рахунок:

ФДГОХО «Веселкова країна дитинства»

Р/Р 26007052302127

Приватбанк Херсонська філія

МФО 352479

ЄДРПОУ 33726306

IV. Визначення та заохочення переможців

4.1. Оцінювання презентації творчих робіт учасників конкурсу-виставки здійснюється журі конкурсу-виставки за критеріями оцінювання:

рівень володіння технікою виконання, матеріалом;

оригінальність розкриття теми;

творчий підхід;

охайність роботи та старанність.

4.2. Кожний критерій оцінюється від одного до десяти балів. Система підрахунку балів здійснюється за формулою: загальна кількість балів за презентацію творчої роботи поділена на кількість членів журі становить середній бал.

4.3. За результатами конкурсу журі визначаються переможці та призери конкурсу у кожній віковій категорії та у кожній номінації за отриманим середнім балом. Переможцями конкурсу є учасники, що отримали найбільший середній бал.

4.4. Переможці конкурсу нагороджуються дипломами I ступеня та призами, призери конкурсу нагороджуються дипломами II-III ступенів у відповідних номінаціях.


Новорічна «Ліга сміху -2017»

27.12.2017 року відбувся незвичайний захід – новорічна «Ліга сміху- 2017 року», у якому взяли участь три команди: учні 10 класу, 8 класу та команда 7 класу. Кожній команді треба було підготувати домашнє завдання, оригінальну візитку та власне номер – смішний та злободенний. Але на цьому конкурси не закінчились: необхідно було капітанам популярну пісню інсценізувати, і задану ситуацію розіграти, і з Новим роком школу привітати! А критерії оцінювання залишалися незмінними: потрібно бути смішними, кмітливими та оригінальними. За підсумком усіх конкурсів почесне журі новорічного конкурсу вирішило віддати перемогу команді 7 класу. Проте головне у цій боротьбі була не перемога, і навіть не участь, а позитивні емоції, які отримали і учасники, і глядачі. Всі були в захваті від усіх команд, атмосфера в залі залишалася чудовою протягом усього конкурсу. А найголовніше – у кожного, хто відвідав цей святковий захід, з’явився неймовірний новорічний настрій!

З Новим роком усіх!

/Files/images/2018/1/1/1.png


Анонс

06.12.2017 - відбудеться благодійний ярмарок « Смаколики » присвячений Дню Збройних сил України – (5-10 клас)

Благодійна акція збір солодощів для привітання з Днем св. Миколая дітей з обмеженими можливостями, які не можуть відвідувати святкові заходи.(1-4 клас)

08.12.2017- відбудеться святковий концерт «Мій тато - герой».

01.12 2017 – конкурс стіннівок «СНІДУ-НІ!» (5-10 клас)

/Files/images/2017/34/4.JPG/Files/images/2017/34/5.JPG

/Files/images/2017/34/6.JPG

Калінчик Анастасія, учениця 8 класу, член комісії з питань екології та формування здорового способу життя міського учнівського парламенту, ввійшла до складу журі міського конкурсу «Весела рухлива перерва» та на кращу інтерактивну рухову розминку під час уроку серед загальноосвітніх навчальних закладів міста Херсона.

30 листопада 2017 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи підведено підсумки відкритого міського конкурсу соціальних плакатів «Ми проти насильства», присвяченого Міжнародній акції «16 днів проти насилля». Конкурс проведено клубом «Лідер» Центру при підтримці Херсонського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і благодійної організації «Фонд громади міста Херсон «Захист». В конкурсі прийняли участь та здобули ІІІ місце учениці 5-А класу Бєлоусова Дар’я та Пономаренко Кіра.

/Files/images/2017/34/1.JPG /Files/images/2017/34/2.JPG

/Files/images/2017/34/3.JPG

Волонтер №21 17

еко ЗОШ№21

Презентація литопис ЗОШ№21

УС 2017 - 2018


VII Міжнародний Екологічний форум «Чисте Місто. Чиста Ріка. Чиста Планета»

16-17 листопада в обласній науковій бібліотеці імені О. Гончара відбувся VII Міжнародний Екологічний форум «Чисте Місто. Чиста Ріка. Чиста Планета», в якому взяли участь найактивніші учні нашої школи.

6-11 листопада 2017року у школі проведено щорічний інформаційний тиждень екології «Чистий двір. Чисте місто », у рамках якого учні взяли участь у таких конкурсах:

на кращу екологічну сумку, кращий малюнок по енергозбереженню, презентацію тижня екології, фільм – слайд, краще есе та конкурс родинних творів «Моя сім`я береже енергоресурси».

/Files/images/2017/26/SDC10109.JPG /Files/images/2017/26/image-0-02-05-f76d76929d55a30fe8122bcc73bcdbdf09a253c3e1da03904ee11683e7de8770-V.jpg

/Files/images/2017/26/SDC10162.JPG

У відбірковому етапі (шкільному) І місце у творчому конкурсі на краще есе та твір посіли Ящук Анна, учениця 10 класу та Березенська Марина, учениця 7 класу.

/Files/images/2017/26/SDC10168.JPG

У міському етапі на краще есе перемогла Ящук Анна, учениця 10 класу, яка нагороджена грамотою управління освіти Херсонської міської ради.

/Files/images/2017/26/SDC10254.JPG

Капітан команди «Школа енергії 2.0.»- Мирошніченко Дмитро, учень 9 класу, взяв участь у мікс-конференції «Екологічна культура населення - шлях до сталого розвитку та енергозалежності країни» з метою розповсюдження позитивного досвіду з питань проведення енергоаудиту, енергозбереження.

/Files/images/2017/26/IMG_20171116_111336 (2).jpg

Усі заходи були спрямовані на виховання бережливого ставлення до природи, формування свідомого мислення, що призведе до сталого розвитку усього суспільства та кожної людини в цілому.


Тиждень екології

В рамках тижня екології членами українського самоврядування «Дніпровські хвилі» Антонівської школі спільно з педагогами і батьками був проведений конкурс малюнків на тему «Енергозбереження».

Організована виставка робіт «Сміттю друге життя».

Найкращі дитячі роботи направленні на міський конкурс «Чистий двір, чисте місто та чиста ріка починається з кожного».

Учасниками шкільного центру екології «Зелена хвиля» були проведені години спілкування для молодших школярів та старшої школи.

Ще для молодших школярів був проведений майстер-клас «Збережи кімнатну квітку».

Також команди «Енергоменеджерів» провела тематичні лінійки для молодшої та середньої ланки на тему збереження енергоресурсів.

«Енергоменеджери» прийняли участь у конкурсі кращій слайд-фільм.

Учні нашої школи прийняли участь в конкурсі на краще есе та твір «Моя сім’я береже природу та енергоресурси».

Презентація тижня екології


Робота про родинний конкурс на кращий твір «Моя сім’я береже природу та енергоресурси»

Березинська Марина, учениця 6 класу Антонівської ЗОШ №21

Природа та енергоресурси – невід’ємна частина нашого життя. Я та моя сім’я бережуть їх, адже без цього ми не можемо обійтися.

Моя сім’я, щоб зберегти природу завжди збирає макулатуру, адже цим можна запобігти знищенню та забрудненню лісів та річок. Ми сортуємо сміття, поліетилен та пластикові пляшки здаємо на утилізацію. А ще коли батьки сплачують за комунальні послуги, то ми заносимо витрати ресурсів за кожний місяць до екологічного сімейного календаря «Витрачаємо ресурси розумно». Щомісяця ми робимо аналіз витрат на комунальні послуги, і розуміємо, де треба економити.

Люди! Бережіть нашу планету , адже ще багатьом поколінням жити на цій Землі. Я хочу, щоб вона була гарною та чистою. Наша сім’я докладе усіх можливих зусиль, щоб покращити екологічну ситуацію у селищі. Долучайтеся!


Робота на міський конкурс есе на соціально- екологічну тематику «Чистий двір. Чисте місто та чиста ріка починається з кожного»

Ящук Анна, учениця 10 класу Антонівської ЗОШ №21

Чистий двір та чиста ріка починається з кожного! І це дійсно так, тому що країна, де ми живемо – це наш великий дім.

На сьогоднішній день екологічні проблеми – найактуальніші. З кожним роком людство зі своїми винаходами прогресує, втілює в життя нові технології, але не завжди вживає запобіжні заходи, щоб не нашкодити навколишньому середовищу.

Поговоримо про стан наших вулиць на сьогоднішній день. Їх закидають сміттям, літають пакетики з целофану та заливають брудною водою з каналізаційних люків. Я впевнена, що якби кожен громадянин вносив частинку своєї праці та піклування за навколишнє середовище, то проблеми зменшилися б. По- перше, треба насаджувати дуже багато дерев, щоб поглинали вуглекислий газ, по - друге, сортувати відходи, не тільки на виробництві, а й удома. Пластик та целофан повинен бути в контейнерах, папір окремо на переробку, а найголовніше - біологічні натуральні відходи повинні вивозитися на поля, щоб їх можна було використовувати, як добрива. А в результаті отримати екологічно чисті продукти високої якості.

Я впевнена, що якщо ми будемо весь час спілкуватися, піднімати питання про охорону навколишнього середовища, то люди, які досі не звертали на це уваги, почують нас. Адже найелементарніші правила виконувати зовсім неважко: не палити, не смітити, не вирубувати, не забруднювати, не винищувати – це ж так просто і так потрібно.

Планета Земля – наш великий дім і те настільки нам всім буде в ньому добре жити залежить тільки від нас. Щоб жити в екологічно - чистій державі, необхідно берегти її флору і фауну. Я за те, щоб люди знайшли і і відчули душею гармонію між собою та природою.


12 вересня 2017 року відбулася І сесія ХІІ скликання Міського учнівського парламенту (МУП).

Серед делегатів сесії були представники нашого шкільного учнівського саморядування "Дніпровські хвилі" та педагог-організатор.Мета заходу: надання учнівській молоді знань і навичок, необхідних для розвитку лідерського потенціалу, для активної участі в житті громади, суспільства; збагачення досвіду у сфері учнівського самоврядування.

Питання розвитку дитячого врядування є надзвичайно актуальним завжди. Усі добре розуміють, що основні поняття про свою роль в громаді, громадянську відповідальність, активну життєву позицію та раннє професійне самовизначення у людини формується починаючи з дитинства.

/Files/images/МУП (2).JPG


22 вересня 2017 року

у приміщенні актової зали "Зеленої школи"

відбудеться конкурс знавців рідного краю для учнів 5-7 класів

"Мій рідний край" згідно з Положенням.

ПОЛОЖЕННЯ

конкурс ( для 5-7 класів) знавців Херсонщини
«Мій рідний край»

Конкурс складається з шести завдань:

1. Візитна картка команди (виступ в довільній формі).

Обов’язкові вимоги:

- склад команди 5 чоловік;

- назва команди;

- девіз команди;

- елементи одягу;

- емблема команди А 4 (наклеєна на картон)

2. Інтелектуальна вікторина (питання).

3. Конкурс «Історичні і культурні пам’ятки – краса і гордість краю» (вікторина в картинках)

4. Вікторина «Юний художник»

5. «Видатні постаті Херсонщини»

6. Конкурс художньої самодіяльності.

Домашнє завдання – це 5 та 6 конкурс:

1. «Видатні постаті Херсонщини» - кожна команда, в довільній формі, повинна підготувати доповідь про видатного діяча, тривалість виступу до

3-х хвилин.

Список видатних діячів: (Григорій Потьомкін, Федір Ушаков, Іван Ганнібал, Джон Говард, Фрідріх Фальц-Фейн, Йосип Почоський, Олексій Шовкуненко, Людмила Василевська

( Дніпрова Чайка), Борис Лавриньов, Микола Куліш та інші.)

2. Конкурс художної самодіяльності: кожна команда представляє пісню або танок, або вірш, або гумореску та інше за вибором. Тема концертного номеру «Мій рідний край».

(Для участі у конкурсі художньої самодіяльності допускається до 10 учасників з класу).


20.01 о 14.00

в актовій залі

відбудеться конкурс

«Міс Зима 2017»,

після конкурсу дискотека


Президент школи Катерина Сирих взяла участь у конкурсі на кращого лідера учнівського самоврядування " Я шкільний лідер - за мною майбутнє", представила перший власний проект - свято для учнів початкової школи "Міс осінь".


22.12. 2016 року відбудеться конкурсно-розважальна програма

«Міс Зима- 2016» для учнів 5-11 класів.

Положення конкурсу «Міс Зима»

1. Конкурс «Візитка» - представити себе, форма представлення вільна, виступ від 30 сек.- 1,5 хв.

2.Конкурс «Талант» - за вибором: пісня, вірш, танок, презентація своєї творчості.

3. Конкурс «Грація» .

4. Конкурс «Дефіле в карнавальних костюмах».

Запрошуємо весело та цікаво провести час!


Тренінгове заняття для лідерів шкільного учнівського самоврядування

28.11.2016 року був проведений тренінг «Лідер» спільно із клубом «Лідер» Херсонського центру позашкільної роботи. Психологом центру проведені цікаві заняття на визначення лідерських якостей. Учні мали змогу поспілкуватися у дружньому колі, отримати досвід в організації колективно- творчих справ.


Волонтер року-2016


Герасимчук Ліза , учениця 9 класу, голова комісії «Милосердя» взяла участь у районному конкурсі «Волонтер року-2016». Учениця очолює комісію у шкільному учнівському самоврядуванні понад три роки. За цей час показала лідерські та організаторські здібності, небайдужа до чужого горя, ініціативна.

/Files/images/SDC16289.JPG

Постійно організовує акції милосердя «Діти – дітям», «Осінній дар», «Яблучко». Герасимчук Ліза стала переможцем у номінації «Лідер року- 2016».

Вітаємо з перемогою та бажаємо плідної праці!


Привітання з новорічними святами захисників України

/Files/images/SDC16294.JPG

Учнівське самоврядування «Дніпровські хвилі» проводить акцію милосердя на підтримку воїнів антитерористичної операції. Учні малюють малюнки, вітальні листівки, виготовляють поробки, готують солодощі для наших захисників. Акція поводиться з метою виховання в учнів почуття патріотизму, любові до Батьківщини, підтримки воїнів АТО у прагненні до перемоги.

Усі зібрані подарунки будуть передані у зону проведення АТО через волонтерів міста. Акція проводиться до 19 грудня. Долучайтеся!

Педагогічний колектив, батьківська громадськість, учні від щирого серця вітають наших захисників з Новим роком та бажають витримки, оптимізму та перемоги.


Вітаємо переможця шкільних президентських перегонів Сирих Катерину ученицю 7 класу.

/Files/images/2016/10/vibori_prezidenta_shkoli/1.jpg

Результати голосування:

1. Булда Валерія 9 клас -26 голосів;

2. Скороход Ярослав -26 голосів;

3. Сирих Катерина -59 голосів.

Один бюлетень був зіпсований.

/Files/images/2016/10/vibori_prezidenta_shkoli/4.JPG /Files/images/2016/10/vibori_prezidenta_shkoli/5.JPG

07.10.2016 року відбулися вибори президента школи.

Мали право приймати участь в голосуванні учні

5-11 класів (121 учень)

Прийняли участь в голосуванні – 102 учня

20.09.2016 року розпочалася передвиборча компанія на посаду президента школи.

Заявки подало три президента: Скороход Ярослав 8 клас, Булда Валерія 9 клас, Сирих Катерина 7 клас.

/Files/images/2016/10/vibori_prezidenta_shkoli/3.JPG

Учнівським самоврядуванням (центр « Добрих та цікавих справ,відділ « Милосердя та волонтерства » була оголошена акція «Збір макулатури». 03.10.2016 були підведенні підсумки.

Результати зважування макулатури 03.10.2016

клас вага місце
1-А 40кг.700гр. 4
1-Б 46 кг.750гр. 3
2 50 кг.400гр. 2
3 77 кг.310гр. 1
4-А 51 кг.100гр. 2
4-Б 18 кг.100гр. 5
Всього: 284 кг.360гр.

Результати зважування макулатури 03.10.2016

клас вага місце
5 29 кг. 4
6 32 кг. 3
7 42 кг. 2
8 50 кг.100гр. 1
9 51 кг.600гр. 1
11 20 кг. 5
Всього: 224 кг.700гр.

06.10.- відбудуться вибори президента школи.

Оголошення від учнівського самоврядування «Дніпровські хвилі»

З 23-27.09 – випустити вітальну листівку з нагоди Дня вчителя

27-28.09 збір макулатури (29.09 – підведення підсумків)

З 23-26.06 – приймаються заявки на президентські перегони.

Кандидат повинен: 7,8,9 клас, фото, характеристика (у класного керівника)


22.09. 2016 відбулася учнівська конференція.

/Files/images/SDC14496.JPG

Порядок денний:

З 23-27.09 – випустити вітальну листівку з нагоди Дня вчителя

27-28.09 збір макулатури (29.09 – підведення підсумків)

З 23-26.06 – приймаються заявки на президентські перегони.

Кандидат повинен: 7,8,9 клас, фото, характеристика (у класного керівника)


11.05.2016 року у Палаці дітей та юнацької творчості відбувся Форум президентів учнівського самоврядування з обміну досвідом.

/Files/images/SDC11789.JPG


Готуємося до конференції

І сесії Х скликання Міського учнівського парламенту.

Мельніченко Юлія, учениця 9 класу подала свою кандидатуру на посаду голови МУП. 15.10.2015р. будуть оголошені результати онлайн голосування.

А також Госяк Наталя запрошена на нагородження за перемогу у конкурсі “Місцеве самоврядування очима учнівських лідерів “

Співпрацюємо з Міським учнівським парламентом (МУП)

За рішенням учнівської конференції щодо відвідування клубів за напрямами від учнівського самоврядування “Днінпровські хвилі “ делеговані такі учні:

Інтелектуальний клуб “Ерудит” - Єдіна Катерина, учениця 8 класу

Медія школи – Гутковський Дмитро, учень 9 класу

Екологічний клуб “Дивосвіт “ – Березинська Олександра, учениця 8 класу.

Правовий клуб “Феміда “ – Журавель Діана, учениця 9 класу

Клуб “ Юний журналіст” – Скороход Юлія, учениця 10 класу

«З любов’ю в серці»

Оголошується конкурс валентинок до свята Дня Валентина. Роботи приймаються виконані у різних техніках: декупаж, паперопластика, декоративно- вжиткове мистецтво, вишивка тощо. Бажаємо творчого настрою.

Роботи приймаються до 12 лютого.


Готуємось до свята…

13.02. 2015 року о 15.00 відбудеться конкурсно- розважальна програма для учнів 5- 10 класів «Міс Валентина та Містер Валентин»

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку президенту учнівського самоврядування Мельниченко Юлії.

Положення Про конкурсно- розважальну програму «Міс Валентина та Містер Валентин»

Дата проведення: 13.02. 2015р.

Місце проведення: актова зала школи.

Мета проведення: розвиток творчих навичок учнів , організація змістовного дозвілля школярів,виховувати почуття дружби, взаємоповаги.

Умови конкурсу:

Склад команди: 1 хлопчик та 1 дівчинка з кожного (5- 8класу)

І- конкурс –представлення команди до 5 хвилин.

ІІ- конкурс-бліц-турнір»Етикет в питаннях та відповідях»

ІІІ конкурс –« Питання-відповідь»

ІVконкурс- Домашнє завдання «Любовь-это…»


Готуємось до конкурсів!

13.11.2014р. відбудеться міський конкурс з туристсько-краєзнавчого напряму «Козацькими степами»

24.11.14р. відбудеться міський конкурс-огляд на краще представлення органів учнівського самоврядування «Твори вигадуй пробуй». Учні школи активно готуються до конкурсу!


Увага!Вибори президента учнівського самоврядування !

12.11.2014р.відбудуться вибори учнівського самоврядування. Зареєструвалися два кандидати на посаду президента:Сидоренко Андрій,уч.8класу. Із програмами кандидатів ви зможете ознайомитися на палітрі «Країна майстрів».

/Files/images/8а.jpg


.

Співпрацюємо із міським учнівським парламентом

16.10.2014 р. відбулась І сесія ІХ скликання учнівського парламенту міста, взяли участь у сесії та стали членами міського учнівського парламенту:Герасимчук Віталій,уч.11.кл. екологічна комісія,Савченко Дмитро,уч.9кл.- правова комісія. Робота з даних напрямів ведеться і у шкільному самоврядуванні "Дніпровські хвилі".


У 2013-2014 р. був ініційований проект органи учнівського самоврядування направлений на реформацію учнівського самоврядування:

1)створення символіки;/Files/images/7а.jpg

2)оновлення складу УС;

3)написання гімну;

4)назва УС;

5)структураУС;

Над створенням символіки учнівського самоврядування працював голова комісії “Естетики та дизайну” Савченко Д. уч.9 класу,який був художнім редактором, автор ідеї - педагог-організатор Сідько А.О.



Кiлькiсть переглядiв: 7377

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.