/Files/images/табір.jpg


Підсумки оздоровлення та літнього відпочинку учнів

у 2019 році

Керуючись законами України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», на виконання рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради від 30.11.2016 року №470 »Про внесення змін до міської програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Херсона на період 2016-2020 років», рішення Херсонської міської ради від 22.12.2017 року№1133»Про внесення доповнень та змін до Заходів Програми економічного та соціального розвитку м. Херсона на 2016-2018 роки та до Міської програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Херсона на період 2016-2020 років» та на виконання наказу управління освіти від 23.04.2019 року №77-Т «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у м. Херсоні в 2019 році», з метою організації повноцінного відпочинку й оздоровлення дітей і підлітків, створення належних умов для організації змістовного дозвілля учнів, фізкультурно - оздоровчої та спортивної роботи, продуктивної праці, зайнятості школярів під час літніх канікул.

У школі з 27.05.2019 року працював пришкільний табір «Дивосвіт». Директором пришкільного табору було призначено вчителя трудового навчання - Пономаренко Т.В. Наказом по школі затверджене Положення про табір відпочинку відповідно до Типового, забезпечений якісний підбір педагогічних працівників, а також медичного працівника.

У пришкільному таборі »Дивосвіт» працювало два загони з 8-годинним перебуванням та 8-годинним перебуванням. Під час роботи табору були погоджені режими з Держпродслужбою режими, які відповідають гігієнічним вимогам щодо оздоровлення дітей різних вікових груп; передбачене максимальне перебування дітей на свіжому повітрі, проведення оздоровчих, фізкультурних, культурно-масових заходів, організацію екскурсій, походів, ігор тощо. Режим дня складався так, щоб його можна було корегувати відповідно до погодних умов та стану здоров’я дітей. Особлива увага приділялася організації роботи харчоблоку: дотримання санітарно-гігієнічних вимог, правильність складання меню. Діти оздоровчих таборів з денним перебуванням були забезпечені гарячими обідами, діти - сироти та діти, позбавлені батьківського піклування , діти осіб , визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» харчувались за бюджетні кошти в межах лімітних призначень. Також забезпечувалось обов’язкове дотримання вимог гігієни в ігрових кімнатах і на подвір’ї. У перші ж дні роботи пришкільних таборів з денним перебуванням з їх вихованцями проводиться робота з безпечного перебування у таборі. У ході роботи таборів відпочинку не було зареєстровано випадків травматизму дітей. Медичне обслуговування, контроль за якістю харчування, дотримання санітарно-гігієнічних вимог здійснювалось шкільною медичною сестрою. Для учнів, які відпочивали у таборах відпочинку з денним перебуванням, організовані змістовні виховні заходи. У таборі проводились найрізноманітніші конкурси, концерти, вікторини, екскурсії у виставкові зали, туристичні подорожі-поїздки для ознайомлення з визначними пам'ятками вітчизняної історії, відвідування кінотеатрів, музеїв, інших закладів культури та мистецтва. Для вихованців табору відрпочинку були організовані екскурсії до бази відпочинку «Гранд –Прікс», Херсонського обласного краєзнавчого музею «Вітання старого Херсона», Антонівської бібліотечної філії (інсценізація казок »Стара казка на новий лад»), відпочинок на пляжі »Молодіжний», перегляд мультфільмів на ТРЦ »Фабрика».

Також щоліта створюються англомовні загони, де учні мають змогу відвідувати цікаві заходи, націлені на забезпечення та ефективне засвоєння англійської лексики. До роботи у мовних загонах була залучена Ніна Джексон, волонтер «Корпусу миру».

У пришкільному таборі у 2019 році робота спланована таким чином, що кожний день присвячувався певній темі(День безпеки життєдіяльності», «День знайомств»,»День Інтелектуала» , «День кіно» тощо, яка не повторювалась протягом всіх днів перебування дитини у таборі. Працювали гуртки, творчі об'єднання, клуби за інтересами. Проводилися заходи з пропаганди здорового способу життя. Діти залучалися до регулярних занять фізичною культурою і спортом. Для цього використовувалася наявна матеріально - технічна база навчального закладу.

Влітку 2019 року, як і минулого року, в таборі з денним перебуванням відпочивали діти, які потребують особливої уваги та підтримки, так відпочили: 1 - дитина позбавлена батьківського піклування з тих, що дали згоду на відпочинок; -2 дітей з особливими потребами; 1- дитина з сімей, батьки яких мають статус воїнів АТО;10- дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей; 3- дітей талановиті та обдаровані; батьківські кошти - 37 учнів. Всього відпочивало – 54 учні. Послугами оздоровлення за кошти міського бюджету було охоплено 10 учнів: діти позбавлені батьківського піклування -3; батьки яких мають статус воїнів АТО- 1 учень; талановиті та обдаровані -1 учень, діти, які перебувають на диспансерному обліку – 4 учні , інші діти- 1. Послугами відпочинку у позаміських таборах охоплено – 4 дитини, батьки яких мають статус воїнів АТО; 2 дитини з багатодітних сімей.

У таборі ім. І. Голубця для лідерів учнівського самоврядування, відпочивали учні 8 класу- Шацький Дмитро, Совач Ольга, Калінчик Анастасія, учениця 9 класу член комісії з формування здорового способу життя та екології. Отже, всього охоплено послугами оздоровлення та відпочинку – 78 учнів, що на 25 учнів більше проти минулого року.

Таким чином, цього літа, як і в минулі роки, особливо важливого значення набула організація літнього оздоровлення та відпочинку дітей, що має на меті забезпечення поліпшення стану їх здоров’я, відновлення життєвих сил, зайнятість у період канікул та запобігання дитячої бездоглядності.

Кiлькiсть переглядiв: 425

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.