Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/эмблема_здоровье.pngУ


У рамках проекту Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів", учениця нашої школи взяла участь у конкурсі «Мій здоровий ланч».wym-1550489652687

Детальніше ознайомитися з роботами переможців конкурсу можна за посиланням wym-1550490401520


У рамках участі у проекті, учні школи із задоволенням проводять вітамінні перерви

/Files/images/віт1.jpg

/Files/images/віта_1.jpg

/Files/images/вітам12.jpg

Антонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 активно продовжує впроваджувати активності зі здорового способу життя:

16.12.2018-31.12.2018

Щодо правильного харчування:

1. Вітамінні перерви для учнів пільгової категорії

(спонсорська допомога закладу).

/Files/images/вітамі[1].jpg

2. Активний відпочинок у джамп парку

3. Збір врожаю з міні городів для приготування новорічних страв.


/Files/images/збір_врож[1].jpg

4. Лекція медичної сестри «Профілактика ГРВІ»

Проведені активності щодо фізичного розвитку:

1. Танцювальна перерва для учнів 1-4 класів.

2. Участь у конкурсі відеороликів «Країна майбутнього» (представлення досвіду з фізкультурно- оздоровчого напряму)

Антонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 активно продовжує впроваджувати активності зі здорового способу життя:

01.12.2018-15.12.2018

Щодо правильного харчування:

1. Вітамінні перерви по класах.

2. Проведений конкурс міні – агітбригад «Ми - за здоровий спосіб життя» серед учнів 1- 4 класів. Учні пропагували здоровий спосіб життя, а саме: робити щодня ранкову зарядку, чистити зуби, дотримуватися режиму дня, правильно харчуватися. Багато команд підготували наочні матеріали по здоровому способу життя. Команди- переможці конкурсу отримали корисні призи – гарбузове насіння.

/Files/images/здор_сп[1].jpg

/Files/images/абетка_1.jpg

/Files/images/абетка.jpg

/Files/images/абетк_.jpg

3. Майстер - клас з приготування домашніх пиріжків з цибулею, яку учні виростили на імпровізованих шкільних огородах./Files/images/пиріжки[1].jpg

Проведені активності щодо фізичного розвитку:

1. Танцювальна перерва для учнів 1-4 класів.

2. Відвідування джам - парку учнями 9-8 класів з метою організації змістовного дозвілля у позаурочний час та участі у проекті «Харчуйся раціонально!»

3. Зустріч з відомими спортсменами нашого міста.

/Files/images/спортсмени[1].jpg/Files/images/спорсм[1].jpg

/Files/images/аспорт.jpg

/Files/images/ааспорт.jpg

/Files/images/а__спорт.jpg

Антонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 активно продовжує впроваджувати активності зі здорового способу життя:

У закладі проведено у період з 16.11.2018 – 30.11.2018:
Щодо правильного харчування:

1. Вітамінні перерви по класах.

/Files/images/вітамінна[1].jpg

2. Години спілкування «Корисна їжа» 5 клас, «Вітамінна абетка», 6-Б клас, круглий стіл «Про користь фруктів» 11 клас, «Овочева казка»,
2-Б клас, «Здоровий спосіб життя», 9 клас.

/Files/images/спілк.jpg/Files/images/спілк2.jpg/Files/images/спілк3.jpg/Files/images/спілк4.jpg /Files/images/спілк5.jpg/Files/images/спілк6.jpg/Files/images/хел.jpg/Files/images/спілк1.jpg

3. Проведений ярмарок продуктів здорового харчування (продукти та страви, які були виготовлені дітьми разом з батьками) - учні та батьки презентували свої страви, розповідали про користь кожної страви, обмінювалися рецептами. Особлива увага була приділена дуже корисному овочу – це гарбузу. Учні розповідали про користь цього овоча, презентуючи страви – запечений гарбуз, салат із гарбуза з горіхами, пиріжки тощо.

/Files/images/благодійний.jpg/Files/images/ярма_\'.jpg/Files/images/яр_1.jpg/Files/images/яр_1_.jpg

4. Проведене навчання для старшокласників про виготовлення коктейлем, натуральних соків, домашнього лимонаду та аналіз складу соків з магазину.

/Files/images/соки[1].jpg

5. Проведена просвітницька робота для учнів про користь споживання гарбузового насіння та гарбуза, учні підготували презентації з даної тематики. Запрошені гості теж наголосили на корисних властивостях цих продуктів, а також розповіли про питний режим школяра та безкоштовно надали учням яблука та гарбузове насіння.

6. Продовжується проект «Чиполіно» (вирощування цибулі, кропу, петрушки для споживання у шкільній їдальні).

Активності щодо фізичного розвитку:

1. Танцювальна перерва для учнів 1-4 класів.

/Files/images/перерва.jpg

2. Проведений конкурс з тенісу, переможці взяли участь у міському конкурсі з тенісу.

/Files/images/теніс.jpg/Files/images/теніс1.jpg

3. Проведені лекції Міжнародною антинаркотичної асоціацією для учнів старших класів «Наркотики? Ні, не моя тема?»

/Files/images/наркотикам.jpg

Щодо організації простору:

1. Оформлений стенд у шкільній їдальні «Корисна інформація».

/Files/images/стенд[1].jpg

Просвітницька діяльність:

1. Активні учасники проекту взяли участь у мікс-конференції в рамках Міжнародного екологічного форуму «Чисте місто. Чиста планета. Чиста ріка», де презентували проект ««Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» з метою популяризації здорового харчування та впровадження здорових активностей серед жителів міста.

/Files/images/представлення проекту на форумі Чисте місто - 29 11 2018.jpg

2. Висвітлення в ЗМІ про участь у проекті ««Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» з метою залучення жителів селища до здорового способу життя. https://www.facebook.com/pivdenukraine/videos/276821346277339/


Учні старших класів долучились до проекту "Чиполіно"

/Files/images/город.jpg

/Files/images/город 1.jpg


Дякуємо Олександру Паливоді, директору департаменту агропромислового розвитку при ХОДА та Ігорю Андрієнко, начальнику Херсонського обласного Басейнового управління водних ресурсів (БУВР), які підтримали нашу участь у проекті "Healthy Schools": заради здорових і радчсних школярів. Гості розповіли про важливість споживання води для організму та користь вживання яблук, гарбуза та гарбузового насіння, та звісно, про що розповідали тим і пригощали!Споживаймо корисну їжу і будьмо здорові! Дякуємо, за підтримку!


/Files/images/япма.jpg

Фруктові та овочеві перекуси учнів - ще одне задоволення для школярів.

Здорова їжа- хороший настрій.

/Files/images/фр[1].jpg /Files/images/фру[1].jpg /Files/images/фрукт[1].jpg


Школярі активно долучились до висадки зелених городів.

/Files/images/зе_лгород[1].jpg /Files/images/зеле_ний_го[1].jpg

Антонівська школа запроваджує здоров'язберігаючі і здоров'яформуючі технології: уроки на свіжому повітрі у Зеленому класі.

Про це докладніше "Український південь"wym-1540024661785


18.10.2018 року розпочалося вхідне анкетування учнів.


Про нас пишуть wym-1554288470398



Антонівська ЗОШ№21 приєдналася до програми «HealthySchools: заради здорових і радісних школярів».

Вчителі та учні Антонівської ЗОШ№21 приєдналися до програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Це унікальна трирічна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я. Більше інформації на сайті http://healthy-schools.org.ua/

За словами директорки школи Галини Лугової, участь в програмі надасть більшої мотивації для вчителів та батьків в організації заходів популяризації здорового способу життя. «Можливість залучитися до спільноти однодумців, здорова конкуренція, наслідування та підвищення компетенції – ось що очікують вчителі від участі в програмі особисто для себе. Для наших вихованців, через участь в різноманітних заходах програми, будуть формуватися цінності збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих, навички протидії стресам та шкідливим звичкам. Завдяки підвищенню відповідального ставлення до здоров’я, очікуємо покращення академічної успішності учнів,» - відмітила директорка школи.

Педагогічний колектив та учнівське самоврядування планують проводити заходи з популяризації здорового способу життя, фізичної активності, раціонального харчування. Свого часу наша школа отримала унікальний досвід в проектах «Школа енергії» (2016 р.) та «Школа енергії 2.0» (2017 р.), коли ідеями впровадження технологій енергоефективності та енергозбереження були охоплені не тільки учні школи, але й вихованці дитсадків та шкіл селища. Тоді школа увійшла в рейтинг 25 найкращих шкіл України з енергоефективності та отримала грант на встановлення LED-ламп освітлення в старому корпусі школи.

Довідка: Станом на 1 вересня 2018 року в Антонівській ЗОШ №21 навчається 319 учнів 1-11 класів. Педагогічний колектив школи в межах освітніх програм здійснює викладання предмету «Основи здоров’я», проходять уроки фізкультури, позакласні заходи, що мають поширити знання про здоровий спосіб життя. 69 % учнів харчуються в шкільній їдальні. З метою покращення умов для фізичного, психічного, інтелектуального та соціального здоров’я учнів протягом останніх років проводиться покращення матеріальної бази (будівництво та відкриття нового двоповерхового корпусу «Зеленої школи», «Зеленого класу» та спортивного майданчика на шкільному подвір’ї, реконструкція спортзалу тощо) та активності учнів, вчителів та батьків (висадка та догляд за молодими лісовими насадженнями на околиці селища (3500 садженців на площі майже 2 га), робота команди «Енергоменеджери» по збереженню природних ресурсів, участь у громадському житті селища та міста, гурткова робота).

Ця новина - на сайті управління освіти Херсонської міської ради wym-1539874382055


План заходів

програми «HealthySchools: заради здорових і радісних школярів»

в Антонівській загальноосвітній школі I-IIIступенів №21 в 2018-2019 навчальному році.

План включає щоденні, щотижневі та щомісячні заходи на класному, загальношкільному рівні, а також серед жителів смт Антонівка та міста Херсона.

- Анкетування учнів та батьків з метою вивчення інформованості з питань ЗСЖ та стану здоров’я перед початком програми/контрольне анкетування;

- Щоденна танцювальна перерва;

- Щоденна ранкова руханка на шкільному подвір’ї та класах;

- Книжковий марафон «Я хочу і можу бути здоровим». Підбір літератури та виставка книг у шкільній бібліотеці;

- Конкурс родинних проектів-презентацій «Формування здорової особистості в традиціях українського народу, моєї родини»;

- Проект Агіт-бригада «Вся правда про фаст-фуд», «Кока-кола – користь чи шкода?»;

- Навчальний проект-дослідження для учнів 8-9 класів: «Яка ціна життя?», «Чи відповідає смак якості? Натуральні соки, їх властивості»;

- Гра «Хто зверху?» на тему ЗСЖ;

- Конкурс рекламних відеороликів серед учнів 5-11 класів на тему ЗСЖ з демонстрацією на шкільному телеекрані в холі на перервах

- Конкурс буклетів «Бути здоровим – модно!» серед п’яти шкіл селища;

- День здоров’я з активних видів спорту;

- Робота шкільних спортивних гуртків (футбол – команда «Мастер-С», бокс, гімастика та карате);

- Спільні тренування учнів з видатними спортсменами Херсонщини та визначними особистостями регіону;

- Фестиваль здорового способу життя для жителів селища;

- День без гаджетів;

- Приготування ланч-боксів на уроках праці та при вивченні іноземної мови;

- Театралізована вистава «Мандрівка до вітамінного світу» для учнів 1-4 класів;

- Квест «Молодь обирає здоров’я» для учнів 5-11 класів;

- Проект «Чиполіно» - вирощування навчальних міні-городів (цибуля, зелень) для шкільної їдальні;

- Лекторій для вчителів про ЗСЖ;

- Лекторій для батьків про ЗСЖ;

- Шкільна молодіжна dance-акція «Ми обираємо здоров’я – ми обираємо життя!»;

- «Ароматерапія, кольоротерапія та фіто-чай» - дослідження впливу ароматів та кольорів на рівень фізичного та емоційного стану учнів;

- Дослідницький проект: «Вплив терапевтичних ігор на здоров’я школярів під час навчально-виховного процесу»;

- Впровадження елементів з арт-терапії, казкотерапії, музикотерапії на уроках та в позашкільний час;

- Екологічні заходи (збір макулатури, батарейок, сортування сміття, енергозбереження) для створення сприятливих умов розвитку здорових і радісних школярів;

- Оформлення класів та їдальні інформацією про ЗСЖ, виготовлення банерів та фотозони;

- Залучення до гарячого харчування більшого відсотка учнів, забезпечення свіжими фруктами і овочами (здорові ланчі, вітамінні дні та споживання горіхів і насіння);

- Організація споживання учнями чистої питної води протягом дня (встановлення кулерів).

Кiлькiсть переглядiв: 1995

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.