В лісах Херсонщини пожежонебезпечно

Лісові пожежі є найбільшим лихом для лісу. За лічені хвилини вони можуть знищити або пошкодити лісові насадження, що вирощувалися десятиріччями. При цьому збитків зазнають не тільки лісові масиви, рослинність, гинуть також дикі тварини, птахи, комахи.

Основною причиною виникнення лісових пожеж є порушення громадянами вимог Правил пожежної безпеки в лісах під час відпочинку та випалювання сухої травянистої рослинності на сільгоспугіддях, пастбищах, а також випалювання очерету в плавнях Херсонщини. Сильні вітри роздмухують вогонь і розповсюджують його у прилеглі лісові масиви та дачні кооперативи, чим створюють реальну загрозу їх знищення.

З метою попередження виникнення та розповсюдження лісових пожеж лісовою охороною державного підприємства "Херсонське лісомисливське господарсво" проводиться ряд протипожежних заходів, створюються протипожежні розриви, мінералізовані смуги, здійснюється догляд за існуючими. Проводиться роз'яснювальна робота серед населення. Створено рейдові бригади із залученням праівників правоохоронних органів, громадських активістів та екології по виявленню та притягненню до адміністративної відповідальності порушників пожежної безпеки в лісах.

Тому ще раз нагадуємо: пожежу легше попередити, ніж гасити. Наш спільний обов'язок - шанобливо ставитися до природи, перебуваючи в лісі, дотримуватись Правил пожежної безпеки в лісах, а саме:

- розпалювати багаття в спеціально відведених місцях;

- не палити, не кидати в лісі непогашені сірники, недопалки;

- місця для відпочинку обкопувати по периметру;

- обов'язково викопати яму для сміття;

- не залишати розпалене багаття, від'їжджаючи з місця відпочинку.

Лише об'єднавши спільні зусилля, ми можемо зберегти наші зелені скарби від вогню!

ДП "Олешківське ЛМГ"
"Херсонське лісництво"

/Files/images/памятка.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 778

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.