Повернутися до звичайного режиму

ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

м.Херсон

21.11.2018 № 345

Про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті м. Херсона №345

Розглянувши звернення комунального підприємства «Херсонський комунальний транспортний сервіс», приватного підприємства «Союзавто», товариства з обмеженою відповідальністю «Іксора», приватної фірми «МИС», публічного акціонерного товариства «Ремпобуттехніка - Херсон», приватного підприємства «Корнет-Стиль», фізичної особи-підприємця Присяжного А.В. (далі – Підприємства-перевізники), на підставі рекомендацій робочої групи з оптимізації міської автобусної та тролейбусної мережі громадського транспорту загального користування в м. Херсоні, керуючись статтею 10 Закону України «Про автомобільний транспорт», наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», підпунктом 2 пункту «а» частини першої статті 28, підпунктом 1 пункту «а» частини першої статті 30, частиною першою статті 52, частиною шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Встановити Підприємствам-перевізникам, що надають послуги з організації перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Херсоні, тариф на послуги з перевезення пасажирів та багажу в розмірі 6,00 грн за одну поїздку.

2. Рекомендувати Підприємствам-перевізникам встановити для дітей шкільного віку від 6 до 14 років у період з 01 вересня до 01 червня у дні навчання з понеділка до суботи вартість проїзду автобусами на міських маршрутах у розмірі 3,00 грн, за одну поїздку пасажира при умові пред’явлення учнівського квитка.

3. Підприємствам-перевізникам, що надають послуги з організації перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Херсоні та транспортні засоби яких обладнано GPRS - трекерами, надати онлайн-доступ до даних з встановлених GPRS - трекерів управлінню транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради, для організації та управління рухом автобусів, підготовки інформації про роботу перевізників, здійснення контролю виконання умов Договорів про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

4. Встановити, що дія пункту 1 цього рішення розповсюджується на Підприємства-перевізників, що надають послуги з організації перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Херсоні та транспортні засоби яких обладнано GPRS-трекерами, виключно за умови виконання останніми, пункту 3 цього рішення.

5. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 26.10.2017 №350 «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування та на міському пасажирському електротранспорті, посилення контролю за якістю пасажирських перевезень на території міста».

6. Відділу інформаційного та програмного забезпечення міської ради (Букін В.О.) опублікувати дане рішення на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів, а відділу громадських зв’язків міської ради
(Гончарова Н.В.) – у засобах масової інформації.

7. Відповідальність за виконання рішення покласти на начальника управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради та Підприємства-перевізників.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови згідно з розподілом обов’язків.

Міський голова В.В.Миколаєнко

Шановні батьки!

Учнівський квиток можна отримати у секретаря школи, надавши фото дитини.


Кiлькiсть переглядiв: 7830

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.