Грім гармат дзвін шабель, іржання коней на тлі заграви від палаючих турецьких фортець. Будівництво нових міст, колонізація краю. Заснування Чорноморського флоту. Фантастичні проекти вигнання турків з Європи та відродження Візантійської імперії

/Files/images/Бібл_.jpg

Північне Причорномор'я - край своєрідний і надзвичайно цікавий. На відміну від старих "міських" цивілізацій, таких як Єгипет, Месопотамія, Балкани, перенасичених слідами свого існування, тут культурні пласти, на перший погляд, непомітні. Надто часто на цьому перехресті водних і сухопутних шляхів зіштовхувалися інтереси різних народів, тож жоден з них не міг тривалий час утриматися на цих землях.

/Files/images/Біблі__.jpg

Эта книга - мозаична и увлекательна. Она, как ларец, неожиданно добытый потомками из таинственных херсонских подземелий. Открой его, и ты увидишь, сколько легенд, загадок и удивительных историй помнит наш край

/Files/images/Бібл___.jpg

«Херсонщина нас єднає» - написана не літераторами. Це – витвір розуму і душі ініціативної групи людей і є певною мірою довідковим виданням.

/Files/images/2017/25/14.jpg


«Художники Херсонщини» - містить інформацію про художників Херсонщини, які внесли неповторний вклад у скарбницю художніх цінностей України.

/Files/images/2017/25/13.jpg


«Херсонщина запрошує»: Художній альбом. У виданні йдеться про найпопулярніші туристичні об’єкти, природні принади, пам’ятки історії та Культури Херсонської області, одного з найперспективніших регіонів України щодо створення та розвитку туристичної галузі. книга містить понад 1000 яскравих світлин, розкриває багатства та неповторність херсонської землі.

/Files/images/2017/25/12.jpg


«Українська автентика» альбом-каталог. До 25-ї річниці незалежності України. Інформація подана в каталозі представлена з колекції тканин Херсонського краєзнавчого музею.

/Files/images/2017/25/11.jpg


На добру згадку про зустріч з письменницею нашого краю Світланою Валентинівною Слівканіч-Бєльченко, яка відбулася 09.11.2015 року, авторка подарувала збірку "...мій неповторний рідний край...".

Запрошуємо всіх прихильників літератури рідного краю ознайомитися з новими надходженнями.


Увага!

У нашому бібліотечному фонді з'явилася нова книга з краєзнавства від благодійного фонду "Потьомкін". 20 листопада Осмінін Павло Юхимович, директор Херсоснького НВК "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - колегіум" № 51 ім.Г.О.Потьомкіна, подарував усім шкільним бібліотекам нове видання - "История Херсона" иллюстрированная энциклопедия XVIII-XІXвв.

Це видання буде цікаво тим, хто зацікавлений історією заселення та освоєння земель Північного Причорномор'я, заснуванням міста Херсона, розвитком судобудівництва та становленням Чорноморського флоту.

/Files/images/SDC13912.JPG /Files/images/SDC13911.JPG/Files/images/SDC13907.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1140

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.